Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Erre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Erre vártam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel március óta vagyunk együtt, de még nem szexeltünk. Igazából én úgy éreztem, hogy még nem alakult ki közöttünk a szexuális feszültség ehhez, úgy nem tudtam elképzelni, hogy levetkőztessem, stb. Ő már kismilliószor felhozta ezt a témát, sőt azt is bevallotta, hogy heti 2-3x masztizik, ami lehet amúgy csajként már sok… Én mondtam neki, hogy bírja ki, stb. Egyébként nagyon aranyos csaj, nincs ezzel baj.

Tegnap viszont náluk voltam, és bikiniben napozott lazán felkötött hajjal, aztán a testvérével (8 éves srác) elkezdték egymást slaggal locsolni, meg fogócskázni meg stb. És ahogy bikiniben rohangált, és tényleg zilált volt a haja meg minden, azért kicsit felállt a látványra őszintén… 21F a barátnőm 20



jún. 24. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ha 4 hónapig nem áll fel rá, akkor ott gondok vannak... Egyáltalán mi a fenének vagy vele együtt?

Értem én, hogy nem akarsz rohanni meg úriember vagy, de azért 20-21 évesen úgy választ az ember barátnőt, hogy szexuálisan is vonzónak találja. Sőt, nem csak 20 évesen... Na mindegy.

Ha valami szekta tagjai vagytok, akkor normális, egyébként nem az... És a barátnőd is baromi türelmes, mert már rég el kellett volna kapni.

jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

“El kellett volna kapni”? Hogy érted?


Amúgy ő már többször próbálta kiprovokálni a szexet, mármint mellettem fekve elkezdett ott simogatni. Mondta, hogy a szoknyája alatt nincs bugyi, direkt miattam, stb. De valahogy nem tegnap volt először tényleg szexi…

jún. 24. 11:02
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Pedig pont most kellene éjjel nappal rakni
jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami nem okés veled. Más férfinak egyből felállna, ha ilyet mond a nő, hogy nincs rajta bugyi stb. Csak az önbizalmát fogod lerontani, pedig te vagy az, akinél nem klappol valami.
jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Csajként sok a heti 2-3 maszti huszonévesen?????

35 évesen a férjem reggel/este igazán megrakja az alsó részemet (kinyal, megdug) de délután még kívánom a maszturbációt is. Ha meg dolgozik és esetleg kimarad a szex akkor napi 2-3 maszti van.

Szóval nem tudom hol élsz de egy nőnek is legyen már szexuális étvágya. Meg ha most kezdeti szakaszban 2-3x kívánja csak idősebbként mi lesz? Havi 2-3 marad...

jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Hát haver, benned valami irdatlan nagy gát lehet, ami semmi esetre sem természetes. Ami inkább zavaró, hogy te ezt teljesen normálisnak látod, holott az átlag felfogás ennek a szöges ellentéte. Ezen kellene változtatni.
jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán nem normális .

HA már a csaj akarja akkor próbáld meg legalább.

Nekem volt egy kollégám hasonló mentalitással.

Egyszer egy brigád buli után mentünk haza felé és a csaj belém karolt, a kolléga meg előttünk és mondja a csaj hogy: a Józsi még nem ba..ott meg eddig.

Hát én nem ugrottam erre, de volt olyan kolléga aki segitett ezen.

AZtán meg verekedés lett belőle.

jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet többször csinálja mint mondja, csak nem merte bevallani. Bár kb mindig próbálkozik ha ketten vagyunk. Csókolózás közben már kezdi kigombolni a gatyám, ilyen már rengetegszer volt, vagy pl a saját felsőjét gombolja ki, és ott áll előttem melltartóban, és tényleg csinos melltartó volt, meg szép mellei vannak, de valahogy nem állt fel, ez a nincs rajta bugyi dolog volt durva, mert ezt nyilvánosan súgta a fülembe… Meg van hogy mindenféle ilyen üzeneteket ír, stb. De én még nem kívántam eddig. A merevedésemmel amúgy nincsen semmi baj, csak ő még eddig nem izgatott fel, tegnap volt először ilyen, mondom. Szerintetek el fog hagyni másik pasi miatt?? Erre akartok utalni?
jún. 24. 11:34
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha erre nem áll fel, akkor nem tudom mire...

Nem vagy meleg?

jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hu te mennyire töketlen vagy...szétrakja a lábát te meg még gondolkozol.Lehet tényleg meleg..

És az ilyen luzereknek van csaja...

jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!