Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyire vártam egy "normális...

Amennyire vártam egy "normális" politikust, akkorát csalódtam is dr. Márki Zay-ban. Ti is így vagyok vele? ti is csalodtatok benne?

Figyelt kérdés

Már 2020-ban azt mondtam, elég a Fideszből.

22-ben, ha lesz egy normális ellenzék, akkor ő mellé teszem a voksom.

Annyira vártam MZP-t, annyira csalódtam is benne. És nem a Fidesz proaganda miatt.


2022. márc. 12. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%
Én is így vagyok vele kérdező, voltam meghallgatni 1-2 beszédét, az egy dolog hogy időnként marhaságokat beszél, de z egészet úgy adja elő mint valami szektavezér, ezért is van támogatottsága.
2022. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

"És nem a Fidesz proaganda miatt"

Akkor meg mi miatt?

2022. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Én még egy rossz mondatot nem hallottam MZP-től.
2022. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Amennyire vártam egy normális politikust 98-ban, kkor át csalódtam Orbánban!


Amennyire vártam egy normális politikust 2002-ben, annyira csalódtam emezekben!


Amennyire vártam egy normális politikust 2010-ben, megint csak akkorát csalódtam!


Azóta amennyire vártam mindig a fordulatot, mégakkorákat csalódtam!

2022. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan így van.

Tavaly decemberig jól is ment minden. De, ami azóta van körülötte, a beszédei, megnyilvànulásai, borzasztó.


És a legborzasztóbb az lesz, hogy így sok ellenzéki szavazó nem csinàl mást, mint otthonmarad.


Ami passzív Fidesz szavazás, mert az alacsony részvétel mindig a Fidesznek kedvez.

2022. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ő mindig is ilyen volt. Én tájékozódtam felőle már az előválasztás előtt is, majd az előválasztáson is jobban utánanéztem, és úgy szavaztam rá, hogy pontosan tudtam, mire számíthatok. Érdekes módon én nem csalódtam, most is pontosan úgy beszél és az a véleménye, mint korábban.

Szerintem az lesz a baj nálatok, hogy még a jelölteknek sem vagytok képesek utánanézni, csak leszavaztok az első random emberre aki amúgy nem is szimpatikus, aztán meg jön a koppanás később, hogy ez mégse jó.

Mielőtt szavaztok, például olvassátok el a választási programokat (kezdjétek a fideszével, az kevés időt vesz igénybe) és akkor egyből kevesebb csalódás fog érni, hiszen kaptok egy képet arról, hogy az adott párt vagy koalíció milyen irányt képzel el Magyarországnak.

2022. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

Miért lettem lepontozva?


Az én politikai nézetem mindig: MÁS!

2022. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
...mert mindegyikben csalódok!
2022. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha a megnyilvánulásaiból kivonjuk a Fidesz propaganda hazugságait vele kapcsolatban, akkor nem látok semmi kivetnivalót benne. Még nőtt is a szememben. Akit érdekel, az meghallgatja és látni fogja, hogy tényleg jó szándékai vannak. A kampányba mindent belead, pedig hatalmas médiafölénnyel áll szemben. Értékelni kellene és nem lehúzni. Kérdező, lehet, hogy nem vagy tudatában, de valószínűleg a propaganda ültette el a bogarat a füledben. Ne hagyd, ez a céljuk. Próbáld meg teljesen kizárni és a valóság alapján megítélni.
2022. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok az ilyen kérdés itt is, és facebookon is, ezért feltűnő és ezért látszik hogy a rogánminisztérium adta ki, hogy elő kell adnia csalódott márki Zay fant, aki elhiszi a fidesz fake newst.
2022. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!