Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyire vártam egy "normális...

Amennyire vártam egy "normális" politikust, akkorát csalódtam is dr. Márki Zay-ban. Ti is így vagyok vele? ti is csalodtatok benne?

Figyelt kérdés

Már 2020-ban azt mondtam, elég a Fideszből.

22-ben, ha lesz egy normális ellenzék, akkor ő mellé teszem a voksom.

Annyira vártam MZP-t, annyira csalódtam is benne. És nem a Fidesz proaganda miatt.


2022. márc. 12. 11:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért erőltetitek ennyire az ilyen hamis zászlós kommenteket?

"Ellenzéki vagyok, de csalódtam Márky Zayban, stb. stb. Ellenzéki vagyok, de Zay vállalhatatlan".

Nem gondoljátok, hogy ez már nagyon átlátszó?


Nagyon is értelmes ötleteik vannak az ellenzékieknek.


A másik oldal szerint meg Orbánéknak vannak nagyon rossz döntéseik és nyilatkozataik.

Nyilatkoznak egyet és például elkezd zuhanni a forint.

Hoznak egy új döntést, például ezt az üzemanyag árfixálást és már mindenki mondja nekik, hogy az áfát kellene levinni és kompenzálni a kutasokat, mire nagy nehezen belátják hogy az embereknek van igazuk és tényleg csökkentik az áfát és elkezdik kompenzálni a kutas cégeket.

2022. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Sajnos igen, katasztrófa a magyar politika. Lehet választani a nagyon rossz és a katasztrofálisan rossz közül.
2022. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
Ez ugyanaz az olcsó provokáció,mint amikor a fidesztálib habzószájjal felmondja a propagandát,aztán a végére odaírja,hogy "de nem vagyok fideszes" . Unalmasak vagytok :D
2022. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy valóban egy dolgot nézünk akkor sokatokkal.

A propaganda mentes tisztes dolgokat..

Nézd, ez nem az ellenzék ellen irányul vagy éppen aktuális főembere ellen.


Én hireket nem olvasok ilyen szempontból, csak tisztán azt hallgatom meg amit beszélnek..


És nekem azzal nincs gondom, hogy Orosz függők vagyunk. Mert ezzel szerintem mindenki egyetért, hogy minél olcsóbb, annál jobb.

Most háború van. Oké. És akkor az ukránok miatt dőljek tőrbe?

Pont nem érdekel, sem a civilek, sem az áldozatok. Az érdekel hogy s két hazámben meleg legyen télen.

És azt sejtem, hogy rövid távon nem lenne jó befektetés márki úr.

Hosszú távon akár milliószor jobb lehet..

De nem a jövőnek akarok dolgozni, hanem a mostot élni.

2022. márc. 12. 13:28
 15/27 A kérdező kommentje:

Elolvastam az ellenzék által beodobott "hírnek" nevezett dolgokat, ugyan annyit hazudik mint a Fidesz.


Úgy formálja mindkettő a híreket, mint egy.

Az elkövetkezendő választásokon valószínűleg nem a két nagy közül választok.

2022. márc. 12. 13:40
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

#14 Akkor szerinted egy olyan kormány jobb lenne, aki mondjuk teljesen ingyen adja a gázt?

Ingyen persze nincs semmi, de neked közvetlenül nem kellene semmit sem fizetni, az az állami költségvetésből menne. Szóval jobb lenne egy ilyen?

2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
#15 a megnyert/elveszített helyreigazítási perek arányát tekintve, amit mondasz, egyszerűen nem igaz.
2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

"Elolvastam az ellenzék által beodobott "hírnek" nevezett dolgokat"

Pl. miket olvastál?

2022. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondott semmi rosszat, csak kiforgatták a szavait (pl ez a háborús dolog, ott is csak a Natot mondta, hogy őket kell követni, ami igaz is). Sokat kampányol, néha félremond 1-2 szót és mondatot, arra a Fidess egész videot épít fel aljas módon.
2022. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Ha a NATO haroclna Oroszokkal, akkor sem kellene embert küldeni oda... Mert nincs. 😉 Önkéntes alapon van a NATO haderjee.
2022. márc. 12. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!