Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amennyire vártam egy "normális...

Amennyire vártam egy "normális" politikust, akkorát csalódtam is dr. Márki Zay-ban. Ti is így vagyok vele? ti is csalodtatok benne?

Figyelt kérdés

Már 2020-ban azt mondtam, elég a Fideszből.

22-ben, ha lesz egy normális ellenzék, akkor ő mellé teszem a voksom.

Annyira vártam MZP-t, annyira csalódtam is benne. És nem a Fidesz proaganda miatt.


2022. márc. 12. 11:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

"Ha a NATO haroclna Oroszokkal, akkor sem kellene embert küldeni oda... Mert nincs."

Afganisztánba, Koszovóba tudtunk katonákat küldeni a NATO-val együttműködve, de Ukrajnába már nem tudunk? Rengeteg külföldi misszióban vettek már részt magyar katonák, van hozzá megfelelő felszerelés, személyzet és tapasztalat is.

2022. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én "rezsicsökkentés" óta, mert egyébként olcsóbban is kapjuk mint Európa további országai, a megtakarításom 2 házra 1 574 000 ft. Ebből tudtam venni új kazánt, amivel még kevesebbet fogyasztok és hűtő fűtő klímat.. Ergo megtovabb csökkentettem a fogyasztásom, mert átmeneti időben a klíma megy 0 fok felett.
2022. márc. 12. 14:31
 23/27 A kérdező kommentje:
21 mivel önkéntes alapon megy atomhatalommal szemben az Ukrajnai háború. Ezért semmit nem kell küldeni a natoval
2022. márc. 12. 14:32
 24/27 anonim ***** válasza:
72%

#22 nem kapjuk olcsóbban, ugyanúgy piaci áron kapjuk mint mások. Hülye lenne bárki is piaci áron alul adni valamit...


Megtakarításra miért nem inkább nyolcmillió forintot írtál? 😁


#23 de, a NATO-val kellene, mert az egy szövetség, szövetségeseknek vannak kötelezettségei. De a NATO még nem lépett be a háborúba.

2022. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24# a NATO hadereje önkéntes alapon működik. Vagyis amennyi katonát beadsz a közösbe annyi van.
2022. márc. 12. 14:47
 26/27 anonim ***** válasza:
91%
24. Pontosan, van is a telexen vagy a hvgn pár napja kitett cikk erről, hogy pontosan ugyanolyan áron kapjuk, csak a kormány hangoztat mást.
2022. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem, nem tápláltam belé túl sok reményt
2022. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!