Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez az "incelezés" mindenhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az "incelezés" mindenhol az oldalon?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom hogy a fiatalok ezt mondogatják egymásra, utánanéztem és elvileg azt jelenti hogy valaki szűz vagy nincs partnere... Komolyan a mai fiatalok azzal cikizik egymást hogy ki szűz és ki nem? Vagy hogy ki kivel bújik ágyba? Hogyan juthattunk idáig?
jún. 18. 17:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szerintem az aki cikizi a másik embert bármiért is az megérdemelne wgy nagy nyaklevest
jún. 18. 18:43
 22/28 anonim ***** válasza:
#19 Tudom javasolni hindu vagy iszlám.országba költözést, ott még meg is házasítják
jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%
Azokra az országukat is rá kéne gyújtani...
jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg arra mondják, aki a külseje miatt nem juthat nőhöz. Manapság viszont mindenkire rámondják, aki nem hisz a női felsőbbrendűségben.
jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

Itt van néhány kiragadott incelmegoldás a "romantikus kapcsolat" pótlására, incelisztánból:

(Tájékozódj, aztán azt a nyaklevest oszd ki magadnak a tükör előtt, papa!)

"Szerintem a baj azzal van hogy a nők szabadon választhatnak párt. A nők sokszor maguk is mondják hogy nem tudják mit akarnak.


Ezért létezik a férfi nem ugyanis mi jobban tudjuk.


Tehát a férfiak dönthetnék el a nők kivel jöjjenek össze. Ez lehetne az édesapa vagy valamilyen jogi személy, esetleg kormányzati szerv.


Nekem most pl. tetszik egy lány, ő 34 én 38 leszek, szerintem passzolnánk, és benyújthatnék ügyfélkapun egy kérelmet hogy szeretném hogy hozzám rendelje a rendszer automatiksuan.


Ehelyett viszont marad a szokásos női mantra ( figyeljen aki felismeri valamelyiket ):

"Miért mindig a hülyéket fogom ki?"

"Merre vannak a normális pasik?"

"Mindig a szemét pasikat vonzom be"

blablablabla"


"A kérdés az hogy az INCELEK szerint mi a megoldás?"


Az incel problémára és a férfi többletre egy nagyon egyszerű megoldás klónozási technológiával tömeg gyártani kell a jó nőket és a felnövési időszak alatt idomítani őket arra, hogy bármilyen pasi jó legyen nekik így megszűnik a férfi többlet és a nők se tudják tartani az irreális elvárásaikat mivel már a pasik is tudnak válogatni."


"Röviden és tömören a "szintelmélet" kellene hogy elterjedjen társadalmilag.


Tehát a nők és a férfiak a szintjükön ismerkedjenek és kerüljenek kapcsolatba. A nők sokszor azért nem adják alább mert Tinderen 1x összejöttek egy Chad-del és azóta azt hiszik az a szintjük, holott a Chadnek csak volt egy szabad órája kedd este.


Mindenki évente pontozva lenne hogy mi a szintje ( külső, anyagi, társadalmi státusz, jellem stb. ) és a szerint lennének párosítva az emberek.


Magyarul:

Chadek Stacykkel lennének

Normiek Beckykkel

Simpek és incelek pedig Karenekkel


Az inceleknek pedig mindig lenne kvázi elővásárlási joga a nőkre magyarul minden incel kapna 1 pont kompenzációt. Tehát ha incel vagy és 5/10 a szinted akkor 6/10-es nő is járhatna ha benyújtottad a kérelmet ügyfélkapun keresztül.



37F incel"

jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, ne incelkedjél már...
jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokan itt vezetik le a nyomorúságos vagy semmilyen szexuális életük miatti frusztrációt, így adja magát az incelezés. A kifejezést egyébként én is itt olvastam először.
jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Milyen mindenki? A többség azt se tudja mi az, csak ti reklámozzátok magatokat.
jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!