Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez az "incelezés" mindenhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az "incelezés" mindenhol az oldalon?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom hogy a fiatalok ezt mondogatják egymásra, utánanéztem és elvileg azt jelenti hogy valaki szűz vagy nincs partnere... Komolyan a mai fiatalok azzal cikizik egymást hogy ki szűz és ki nem? Vagy hogy ki kivel bújik ágyba? Hogyan juthattunk idáig?
jún. 18. 17:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon sok kérdés és válasz kimaradt itt neked. Olvasgass jó sokat a Felnőtt párkapcsolatok, azon belül a Tàrskeresési problémák kategóriában, és talán megérted, miről van szó.
jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ha van valakinek nője ha nincs akkor sem cikizzük amiatt, pont
jún. 18. 18:28
 13/28 anonim ***** válasza:
49%
#12 Akkor nem kell hangoztatni meg hisztizni miatta 🤷
jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ha valaki elkezd azért sírni hogy ő kövér te odamész és belérúgsz megeggyet? Eszem fszom megáll ezen a generáción
jún. 18. 18:31
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Itt az oldalon valójában elenyészű számú tényleges incel lehet. Viszont a nők szeretik ezzel a szóval leminősíteni itt a férfiakat akik nem nyalják a seggüket.
jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Én is olyan helyeken látom ahol az úriemberrel semmi felé probléma nem volt, nem bántott senkit, nem mondott semmi olyat és akkor elkezdték bántani hogy ő egy "incel"
jún. 18. 18:33
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

Az államilag kiutalt nő szexre a rászorulóknak ingyen, amire középiskolás kortól minden nőt havi 1x kötelezni kell, az normális lelki világra vall biztos, és tolerálni kéne.

Biztos tiszteli a nőket...

(Már törölték a kérdést.)

jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
65%
#17 Ezek a nyomorultak prostiról hallottak már? Ha nem számítanak az érzelmek úgysem. Legalább nem kell szüzen meghalnia
jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

#18

De az pénzbe kerül, és ők nem tudják megfizetni, TB-alapon akarnák 🤣

jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Egyébként ez egy létező párt program talán Hollandiában de végül nem lett bevezetve amiért nem megvalósítható

Mondjuk nem tudom ennek mi köze a nők tiszteletéhez, eddig is voltak prostituáltak de nem ilyen hanem teljesen normális kommentekre jönnek ezek a bántó incel emberek bár szerintem nem kell eltanulni minden külföldi divatos szót de ez már csak az én gondolatom

jún. 18. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!