Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelezés az új nácizás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelezés az új nácizás, kommunistázás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kezd elinflálódni ez az ideológia, hogyha lehet annak nevezni. Az az incel aki annak vallja magát, aki visszahozná a hagyományos értékeket, nőkben keresik a hibát magukban nem, szexuális újraelosztást vezetne be, chadezik, stacyzik, beccyzik és nem tudom milyen szlenget használnak még. Aki nem szerencsés a párkeresésben és esetleg szűz nem válik még incellé és nőgyűlölővé. Ez az incel téma kezd átesni az ok nélküli nácizásba és kommunistázásba.
2022. szept. 4. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2022. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a kérdés tankönyvi példa lehetne a kérdések jelentésénél a “nem derül ki, mi a kérdés” résznél.
2022. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, netán nem tetszik?
2022. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan


A tèveszmèk és ezek reklámozása - propaganda miatt is.


Lehetne valami jeletek, pl:

ℹ️

2022. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Bár elég f.szul fogalmaztál, értem, hogy mit akartál mondani.

A válaszom nem. Ez az incelezés csak itt az oldalon megy 4-5 agyhalott nő részéről. Kint a való világban 10-ből 9 ember azt sem tudja mi az. Én is itt láttam először leírva, de nem is foglalkoztam vele csak miután 2-3 alkalommal megkaptam én is, hogy az vagyok akkor néztem utána, hogy mit jelent.


Itt van ez a pár nő aki azt hiszi, hogy ez valami baromi nagy sértés, de valójában csak magukból csinálnak hülyét, hiszen pontosan tudjuk, hogy nem az általuk incelnek titulált férfiak szokták a nőket bántani, nem az incelek szoktak bántalmazóak, elnyomóak lenni a kapcsolatban, hiszen nincs nekik, nem az incelek szokták a végletekig kihasználni a nőket, nem az incelek szokták felcsinálni a nőt, aztán otthagyni a gyerekkel egyedül.


Egy szó mint száz, pont azokat a férfiakat nézik le ezek a nők, akik egyébként semmit nem ártanak nekik, hiszen a közelükbe sem kerülnek.

2022. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Igen, ez ilyen, de csak ezen az oldalon. A való életben alig hallottam eleve az incel szót és akkor is a témáról beszéltek, nem sértésként valakire. Ezen az oldalon, meg ha egyből nőknek nem tetsző szöveget ír az ember, betolják, hogy incel... Rám is már minimum 100 alkalommal írták ilyen helyzetben, amikor nem tudtak érvelni. Az valahogy mellékes volt, hogy az inceleknek is írok ugyanúgy negatív dolgokat, nem értek velük egyet és barátnőm is van...

Ez az incelezés már olyan, mint a libsizés a vérfideszesektől.



#2: Ék egyszerű a kérdés. A te szövegértelmezéseddel van a probléma, ha nem vagy képes felfogni. De, na. Nyomhattál ma is egy beszólást, megvolt a napi minimumod.

2022. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Még csak nem is szarkazmusból mondom, de amikor látod egy kérdésnél hogy egy kedves, normális, nem másokat okoló férfit leinceleznek, akkor azt mostantól belinkelhetnéd ez alá a kérdés alá.


Mert személy szerint nem sok ilyet láttam - már ha láttam egyáltalán.

2022. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7: Volt olyan, hogy leírtam, hogy igen, vannak olyan nők, akik a pénzre mennek. Egyből megkaptam, hogy incel vagyok. Most egy másik kérdésnél egy válaszoló kezdte el tolni egy férfi válaszára, hogy incel, amikor az illető nem incel szöveget írt. Én csak azt kaptam meg, hogy akarhatok barátnőt. Mindezt úgy, hogy van barátnőm...

Szóval, igazából csak a vak nem látott még hasonló sztorikat, meg az, aki nem akar. Elég hardcore, hogy itt néhányan mennyire csak azt látjátok, ami épp kényelmes nektek.


És, ha már ott is volt szó a pontozásról: Itt is varázslatosra sikerült! :D Konkrétan a való életből hozott tapasztalatok 0%-ot értek itt. Taps. És csak egymást felpontozgatóktól jött a lepontozás, akik egy része még meg sem értette a kérdés tartalmát. Kérdem én: Akkor ők mégis mire nyomták a pirosat, ha eleve a kérdést sem értik?

2022. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 ok. link?
2022. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: A mostaniról tudok linkelni. #41-es válasz. Nem vagyok incel és nem is incel szöveget írtam.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!