Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kellene e büntetni az incel-ez...

Kellene e büntetni az incel-ezést?

Figyelt kérdés
Nem én akarom megmondani, hát megkérdezem.
ápr. 9. 20:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
10 év lazán jót tenne az incelezőknek.
ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem, inkább az inceleket kéne ellenőrizné, lévén, hogy szélsőséges esetben akár gyilkolnak is.
ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
14%
Mármint az inceleket kellene büntetni, vagy az ellenük folyó gyűlölet hadjáratot?
ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

tanító néééééni a gyerekek a telefonomban már megint inceleznek, tessék sarokba állítani és vagy elfenekelni őket!!!


hallgass már petike 45 éves vagy én meg már 20 éve nyugdíjba vonultam. mit keresel egyáltalán a házamban? hogy jutottál be? váltani fogok pár szót anyukáddal és lesz ám nemulass

ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#3


Az incelezést gyűlölethadjáratot.


Tekintettel arra, hogy incelek nem léteznek, legalábbis nem abban a formában, mint az a fantomkép, ami itt a gyakorin megy, függetlenül attól viszont, hogy ebben a formában fantom jelenségről van szó, elég káros és gyűlöletkeltő szokás, és mivel káros hatású is, hála az emberek hiszékenységének, meg egyéb fogkényoságnak a feminácizmus révén, ezért nem fér bele a szólás szabadságába.

ápr. 9. 21:14
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Igen kéne. Bár elég lenne 5 év.
ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén nem érdekelnek. Azokkal akikkel nem azonos az értékrendem, azokkal nem foglalkozom, elkerülöm. Nem értek egyet az incelekkel, de van a világnak nagyobb gondja is. Előbb minden bűnöző legyen megbüntetve. Szerintem az lényegesebb és fontosabb.
ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
30%
Igen kéne. Főleg hogy kb. világszintű férfi gyűlölet van, pont nincs ennek itt helye.
ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

Incel mint bűnözés?


Hova sötétedik még a világ? :D


Főleg egy nem létező jelenség bűnözés. ÁÁÁÁÁÁÁ. :D


Ez már pszichiátria kategória. :D

ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9%
#8 Mondj pár példát hogy ez miben nyilvánul meg lécci!
ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!