Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez az "incelezés" mindenhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az "incelezés" mindenhol az oldalon?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom hogy a fiatalok ezt mondogatják egymásra, utánanéztem és elvileg azt jelenti hogy valaki szűz vagy nincs partnere... Komolyan a mai fiatalok azzal cikizik egymást hogy ki szűz és ki nem? Vagy hogy ki kivel bújik ágyba? Hogyan juthattunk idáig?
jún. 18. 17:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Incelfóbok :D
jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 VadApuci ***** válasza:
100%

rosszul nézted meg..teljesen mást jelent. Az incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkulturális kifejezés, azokat értik alatta, akik vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni.

semmi köze a szüzességhez ;)

jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen jàr együtt a szüzességgel.

Úgy is lehet valaki incel, ha 10 éve szexelt utoljára.


(Hozzáteszem, én is itt olvastam először ezt a szót...)

jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
És mi köze van egyeseknek ahhoz hogy a másik ember mikor szexelt utoljára?
jún. 18. 17:57
 5/28 A kérdező kommentje:
Valaki nem talál romantikus partnert? És akkor most őt cikizik? Ez komoly?
jún. 18. 17:58
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem pontos válasz #2-es jól leírta, de kifelejtette hogy ezért a nőket hibáztatják és gyűlölik. Illetve utálják azokat a férfiakat is, akik sikeresek a nőknél.
jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én nem láttam volna hogy bármelyik komment hibáztatna bárkit is bármiért csak azt láttam hogy cikizik azokat az embereket akkor... akiknek nincs partnere? Ezért? Ez most valami vicc?
jún. 18. 18:13
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az Incelt azért cikizik mert nőgyülölő
jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát én nem láttam volna hogy bárki gyűlölné a nőket csak azt hogy magányos és ezért bántják
jún. 18. 18:15
 10/28 A kérdező kommentje:
Sőt nekem inkább úgy tűnik azok írják ezt a kifejezést akik gyűlölik a férfiakat nem?
jún. 18. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!