Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélveztem smárolás és összebú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélveztem smárolás és összebújás közben, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Annyira kanos voltam már a csaj meg olyan jól smárolt közbe meg simogatott hogy nem bírtam egyszerűen tovább és a gatyámba élveztem. Muszáj voltam elmondani neki és kinevetett, majd le is lépett. Azóta beszéltünk már, de lehet offolni fog emiatt. Lányok ti mit reagálnátok?

jún. 9. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ez kicsit izgató is lenne, ha ennyitől elélveznél tőlem. :) Lehet velem van a baj.
jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

Enis jobban szeretem a kezdo, felenk fiukat, mind a ba*szógépeket

Legalabb en iranyitok 🤣

Az a jo ha egybol elmegy, utan lehet smarolni jo sokaig aztan ujra felall es mehet a szex ujbol🤣

jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen persze, veletek van lányok a baj.

Hogy izgató nektek a pasitok.

jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal konkrétan ilyen volt az első alkalom. Egyáltalán nem zavart. Ráadásul korrekt volt, mert élvezésig nyalt és ujjazott. Szóval nem hagyott felizgult állapotban. Szerintem aranyos volt. Nagyon gáznak érezte elsőre, de mondtam, hogy egyáltalán nem gond. Majd következőre.
jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Minek mondtad el, kimentél volna a mosdóba és megmosod .

Majd te is simogattad volna , csókoltad volna és egy idő után felállt volna neked is újra.

jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Alapszabály gyerekek: ha nincs érzelmi kötődés csak szex alapon menne a story akkor nem igazán van új lapod, ha első alkalommal betlizel. Ha viszont értelmileg is kötődik hozzád, akkor van pár dobásod bizonyítani, hogy biz' az ágyban is meglenne az összhang.
jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Természetes átlagos működés. Nevetséges ostoba, tudatlan elvárás hogy a férfiak ne élvezenek el izgalmi helyzetben.
jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!