Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus előtt elmentem mosdóba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus előtt elmentem mosdóba, párom utána nem akart szexelni már. Ekkora baj?

Figyelt kérdés

Barátommal taliztam ma délután, előtte elintéznivalóim voltak és egy barátnőmmel voltam enni, vásárolni. Barátom akart sétálni, mondván jó a levegő, és az volt a terv, utána felmegyünk hozzá és összebújunk. Nekem már barátommal való tali előtt görcsölt a pocakom picit, nem említettem neki, de éreztem, hogy kellene vécéznem.


Aztán mikor sétáltunk hozzá, ő még bement boltba venni vacsira valamit, én mondtam neki előremegyek ha nem baj, odaadta a kulcsot. Na mondtam magamba jólvan, gyorsan kakilok, rendbe teszem magam, aztán mire megjön csinibe várom. Viszont nagyon hamar megjött, épp szerintem fújtam be a wc-n. Felvettem egy másik bugyit, kimentem utána hozzá, hogy akkor összebújjunk, de azt mondta, hogy inkább vacsizzunk és majd később.


Pedig voltam du. körmösnél és gyantáztatni is a mai alkalom miatt, de hát nem alakult ez jól és szomorú vagyok. (21/n)



2023. márc. 19. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szegény gyerek most realizálta a tényt hogy a nők is szoktak szarni. Adj időt neki,megrázó,felkavaró felismerés ez minden férfi életében.
2023. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a pasid finnyás f@sz!
2023. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Aszongya körmösnél volt. Mint egy birka.
2023. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Legalább annyi eszed lett volna, hogy beültök kvzni valahova, ott kitolod a fertelmes bélsárt magadból amit a kv előszeretettel megindít, hazamentek, húzod az agyát, elmész tusolni meg ő is, megmosod a saras, szagos nyílásaidat majd utána malackodtok az ágyban.
2023. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretek idegen helyen nagyvécézni...


Mi az hogy fertelmes bélsár? 🙄

2023. márc. 19. 21:02
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha valakivel közeli kapcsolatba kerülsz, akkor bizony előfordul ilyen helyzet.

Aki ezt nem tudja kezelni... annál reménykedjünk, hogy majd megtanulja.

Adj neki egy kis időt.

2023. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiu a párod? Pedo vagy?:-)
2023. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fürödtél le gyorsan? Akkor nem tudott volna mibe belekötni.
2023. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Én dugtalak volna utána simán.

28F

2023. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8:


Nedves törlővel áttöröltem, amit kellett. Azt hittem ez elegendő.

2023. márc. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!