Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha elmentek, utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elmentek, utána miért nem folytatjatok?

Figyelt kérdés
Utána már nem esik jól tovább csinálni? Vagy miért van akkor vége, ha elelveztetek?
2021. márc. 8. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert utána érzékeny, van akinek fáj, ha hozzáérnek.
2021. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én tudom folytatni persze, ha gumis a történet akkor ugye baromi veszélyes akkor tovább tolni, mert nagyobb a szakadás veszélye ...
2021. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyankor érzékeny.
2021. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

utana lelankad alltalaban, elfaradok es erzekenyebb is lesz a farkam.

nem kivanom annyira tovabb. de ha ügyes a lany 1 ora mulva mar mehet a masodik kör ha nagyon felhuz :D

2021. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél óra múlva jöhet a következő
2021. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Google: izgalmi állapot görbe. A férfiaké orgazmus után hirtelen esni kezd, a PDE-5 nevű enzim termelődésének a hatására. Mivel a szexuális vágy megszűnik, de sűrűn ellátott idegvégződésekkel így átcsap kellemetlen érzetbe az ingerlés. Nem olyan a férfiak izgalmi állapotgörbéje mint a nőké, ahol a lecsengési szakasz többnyire egyenletesebb.

Na ez az oka. Ettől ha valaki nagyon-nagyon fel van spanolva akkor képes akár "menetből" egy 2. menetre, de ez a ritkább.

2021. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Én a számmal és ujjaimmal folytatom. Sőt nekem már egy hosszas nyalás jobban is esik.

43f

2021. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért,mert sperma spricc után megszunik a penisz merevedese!Ahhoz,hogy folytatni tudd a szexet kell egy kis idő!Egy óra múlva már ismét készen áll a következő menetre!
2023. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!