Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus előtt elmentem mosdóba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus előtt elmentem mosdóba, párom utána nem akart szexelni már. Ekkora baj?

Figyelt kérdés

Barátommal taliztam ma délután, előtte elintéznivalóim voltak és egy barátnőmmel voltam enni, vásárolni. Barátom akart sétálni, mondván jó a levegő, és az volt a terv, utána felmegyünk hozzá és összebújunk. Nekem már barátommal való tali előtt görcsölt a pocakom picit, nem említettem neki, de éreztem, hogy kellene vécéznem.


Aztán mikor sétáltunk hozzá, ő még bement boltba venni vacsira valamit, én mondtam neki előremegyek ha nem baj, odaadta a kulcsot. Na mondtam magamba jólvan, gyorsan kakilok, rendbe teszem magam, aztán mire megjön csinibe várom. Viszont nagyon hamar megjött, épp szerintem fújtam be a wc-n. Felvettem egy másik bugyit, kimentem utána hozzá, hogy akkor összebújjunk, de azt mondta, hogy inkább vacsizzunk és majd később.


Pedig voltam du. körmösnél és gyantáztatni is a mai alkalom miatt, de hát nem alakult ez jól és szomorú vagyok. (21/n)



2023. márc. 19. 20:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Erről ő nem tudott.

Meg kellett volna beszélnetek.

Túl fiatal még. Ahogy a #6-ban írtam.

2023. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod? 20 évesen első komolyabb kapcsolataimban nekem is gondot okozott ez a dolog, férfi létére már megtanulja kezelni az ember. :D
2023. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
22 éves.
2023. márc. 20. 00:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, én nagyon a "tiszta" szeretkezések híve vagyok. Imádok csókolni, nyalni, szopizni, stb. ahhoz meg egy bizonyos fokú higiénia elengedhetetlen.
2023. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem lett volna baj :) Nagyon finnyás a pasid
2023. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Kölykök vagytok még... :D
2023. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Dolgozza fel hogy a nőknek is van emésztése már nem kisfiú
2023. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem túl fiatal a pasid!Nem is akarta betolni beléd a péniszét!Keress egy érett férfit,aki nem fél a puncitol!
2023. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!