Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélveztem smárolás és összebú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélveztem smárolás és összebújás közben, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Annyira kanos voltam már a csaj meg olyan jól smárolt közbe meg simogatott hogy nem bírtam egyszerűen tovább és a gatyámba élveztem. Muszáj voltam elmondani neki és kinevetett, majd le is lépett. Azóta beszéltünk már, de lehet offolni fog emiatt. Lányok ti mit reagálnátok?

jún. 9. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Gáz, off. A punciig el sem jutnál, már elélveznél, kisfiú vagy.
jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Korod?
jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Boccs, de ez már Amerikai pite szinvonal
jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol simogatott?
jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2

20 éves vagyok

jún. 9. 22:38
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz, max kellemetlen szitu. Ha így reagál a csaj akkor kb ennyit is ér.
jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz, ha utána hamar feláll és dugni is tudsz. Ha viszont kókadtan lengeted lefelé és pironkodva süllyedsz a föld alá akkor a csajszi egy gyorstüzelő balféknek fog tartani és kioffol.
jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet velem van a baj az elozo valaszok alapjan de en mindenkepp boknak vennem ha ennyire egyszeruen elelvezne valaki tolem. Probalj beszelni vele es bizonyitani, hogy tobbet is tudsz.
jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

8

Pont hogy te vagy az egyetlen normális aki ide írt.

A többiek mind idióta hímek

jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha emiatt offolt akkor annyit is er, ne foglalkozz vele.

Inkabb orulnie kellene, hogy ennyire kivanod. Nyilvan ha mindig hamar elsulsz az mar nem lenne okes de igy elsore szerintem nem gond.

jún. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!