Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összebújáshoz hol találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújáshoz hol találok partnert?

Figyelt kérdés

Az elképzelés az, hogy alkalmanként találkoznánk, ölelkeznénk, simogatnánk egymást stb, viszont más jellegű szexuális tevékenység nem lenne.

Társkeresőkön soha nem mertem bedobni ezt az ötletet, mert ott a férfiak nagy része komoly, vagy legalább alkalmi kapcsolatot keres. Én nem szeretnék addig elmenni, csak néha hozzá szeretnék bújni valakihez, persze azon kívül lehetnek közös programok is.


2023. febr. 4. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Erre én is kerestem hölgypatnert, de hülyének néztek.

45F

2023. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Azóta se sikerült találni?
2023. febr. 4. 10:04
 3/11 StevenUp ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyenre vágyni amikor egyedül megyek valahova kirándulni. Tök jó lenne egész nap úgy bejárni a várost, hogy egy helyi csaj magyarázza a dolgokat. Aztán ebédelünk és mindenki megy a dolgára. Szóval meg tudlak érteni. Van olyan szitu mikor jól esik az ilyen is
2023. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
12%
Nehéz lesz. Mert mindenki többet akar.
2023. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
és ebben mi a jó a faszinak? meg honnan kellene tudni h nem vagy vmi kattant picsa aki megmérgezi poénból?
2023. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5, ez vicces... Megmérgezi.. Kirabolja... Eladja a veséjét... Nekem a volt párom jó nagy anyagi kárt okozott egy öt éves kapcsolat végén, pedig együtt éltünk, akkor egy ilyen összebújós lányban miért ne bíznék? Mondjuk azért ismerve magam és ha kedves a hölgy akkor egy idő után többre is vágynék mint összebújás. Én akkor vágytam ilyenre amikor közel volt időben egy szakítás, de remélem hogy mindenki aki ilyenre vágyik talál rá partnert, és aki meg ezt furának tartja társkeresőn az.. az ő baja.
2023. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Helyi idegenvezetö kell? Az (szerintem) nem a kérdésbe tartozo kategoria!
2023. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 pedig nem mond hülyeséget. Írtam, hogy közös programokra is nyitott lennék. Például abszolút elképzelhetőnek tartom, hogy valakivel elmegyek sétálgatni a városba, eszünk-iszunk valamit, megölelgetjük egymást aztán mindenki hazamegy.
2023. febr. 4. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülnék egy olyan nőnek, akivel ezt megélhetném.
2023. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 StevenUp ***** válasza:

ma 12:57

Így is lehet nevezni. De egy idegenvezető az a város szép oldalát mutatja, egy helyi lakos meg tudja hogy mit kell megmutatni egy turistának. És egy helyi lakossal lehet menni kocsmázni, meccset nézni stb. Egy idegenvezető ilyenre nem feltétlen nyitott plusz indokolatlanul drága is

2023. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!