Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis hogy mindig kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy mindig kívánom a párom?

Figyelt kérdés
Folyton kívánom a párom. Ez valami felé betegség? Van két gyermek 2.5 éves és 5 hónapos. Folyamatosan kívánom a párom. Nem kimondottan a szexre gondolok, csak hogy együtt legyünk, összebújjunk, együtt legyünk öleljük egymást. Néha úgy ébredek hajnalban hogy szettobbanok úgy áll a cerka. Tudom hogy itt van a kicsi foglalkozni kell vele, de most komolyan nálam van a probléma???

2023. dec. 19. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki még tart ez az érzés. Addig nem baj ameddig a másik viszonozza.
2023. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én kívánom jobban ő elvan a gyerekekkel, amit megérrtek csak én ezen a téren 250%ban pörgök...
2023. dec. 19. 21:44
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez a gyerekvállalás átka, sokszor ez vezet konfliktushoz, megcsaláshoz, váláshoz stb.
2023. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem arról van szó hogy napi 24 órába a párommal akarok lenni. Tisztában vagyok vele hogy ott van két gyermek. Csak egy ölelésre, bujasra, csókra.
2023. dec. 19. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Így kellene lennie minden kapcsolatban!!! Csak így tovább barátom, de figyelj arra is hogy a párodnak is legyen "kedve", segíts be neki a háztartásban, gyereknevelésben, hordozd a tenyereden, de ha minden elcsendesedett... akkor dugjatok mint a nyulak :)
2023. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így is elég sokat segítek a házimunkában, mosogatok, vasalok, porszivozok, egy szava se lehet. A gyerekekkel is foglalkozok és nem csak 1-2 percet. A 2.5 éves eléggé apás, de nem hanyagolom el a kicsit sem. Igaz van egy kis féltékenység is belőle, de kibírhato.
2023. dec. 19. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Ház kedvezményezz lépj. Felnőtt vsgy😊
2023. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt milyen jó volt olvasni. Végre nem egy olyan, hogy a férj letojja a feleségét a gyerekkel együtt vagy máshova megy...
2023. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kívánom a párom csak szarik a fejemre, pedig én mindent megteszek és nem tolakodóan viselkedek... Lassan 8 éve együtt vagyunk idén volt az esküvőnk. Szóval átérzem a helyzeted.
2023. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!