Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól érzékelem, hogy a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem, hogy a nőknek nem kellenek az apu testű férfiak?

Figyelt kérdés
Amióta 100 kg fölé híztam, nulla az érdeklődés irántam. Előtte azért nagyobb sikerem volt. 40-es férfi vagyok.

jan. 7. 13:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
96%
Jól érzékeled, dagadt nőként is találok normál alkatú, magamnál fiatalabb férfit.
jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
Meg sok nőnek nem jön be, ha egy pasi lusta. Bár én 186 centivel és 83kg-val nem vagyok ekhízott(bár egy picike pocak van🤭), de mivel ülő munkát végzek, így gyalok járok dolgozni és edzek is. Már csak azért is mert fontos az egészség és nem szeretnék eltunyulni. Soha se késő elkezdeni csak akarni kell!
jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%

Milyen bölcs megfigyelés ez... :)


Igen, de ha belegondolsz te is a szép karcsú nőket veszed észre először, ergo ők a kívánatosabbak. Ha ők szépek, fiatalok, vékonyak, formásak stb., akkor had várják már el ugyanezt a pasitól, nem? :)

Vagy te nem így gondolod?

jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek
jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#23 az alap genetikai kódolás nem ezt mondja...
jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!