Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól érzékelem, hogy a nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem, hogy a nőknek nem kellenek az apu testű férfiak?

Figyelt kérdés
Amióta 100 kg fölé híztam, nulla az érdeklődés irántam. Előtte azért nagyobb sikerem volt. 40-es férfi vagyok.

jan. 7. 13:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem azért bejönnek az "anyu testű" nők.. És nem csak a testük miatt, hanem, mert beszélgetni is lehet velük.
jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
9. Az éveken nem tudok változtatni (csak letagadni 10-et :D), de a súlyomon, kinézetemen, öltözködésemen igen. Csak nagyon nehéz elkezdeni.
jan. 7. 13:26
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
11 és mégis miről? Az evésről, koleszterinről, és vérnyomáskiugrásokról?
jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

#11 okés ez jól hangzik.

Csak arra szerettem volna rávilágítani a kérdezőnek, hogy ha választhat egy pár plusz kilóval rendelkező, 40+os nő meg egy vékony 30as közt akkor nyilván ő is utóbbit fogja választani.

#13 ez igazán kedves🤭

jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14. Szerintem a legtöbb férfi nem választja automatikusan a soványabbat. Egy nőn szerencsésen is el tud oszlani 10-15 kg. Nyilván 20-30 kg-ot már nehezebb eltüntetni.
jan. 7. 13:31
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 jó de itt a 30kg pluszrol van szó. Rajtad is annyi van azt írtad. Ez se nőn se férfin bem tetszik a többségnek. Kivéve akinek pont az ilyesmi jön be
jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló vagyok mint te, kérdező.

178 magas, és 35-36 éves koromig 70-75kg voltam. Nem volt gondom a csajozással, pedig se gazdag, se Rocco Siffredi nem vagyok...

Aztán ahogy teltek az évek, szépen jöttek a kilók...

40+ és 110kg, pocak, lustaság, stresszes életmód stb.

Így már csak a molett nőket érdeklem, 40-50es korosztályt.

Néha kínomban felszedek egy ilyet, bár abszolút nem az eseteim, de hát nem vagyok még fából...

De bevallom férfiasan, innom kell hozzá, hogy nálam dagadtabb nőre felálljon! És még így is örülnöm kell, hogy megdughatom!

Fiatalabb, csinosabb nő max.akkor tenné szét nekem a lábait, ha fizetnék neki. Sajna ez van, ilyen az élet. Nyilván magamat hibáztathatom, nem kellett volna meghízni!

jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Haver te szimplán dagadt vagy. Kezdj már el odafigyelni magadra, edzeni, normálisan étkezni. Hidd el, hogy a hétköznapjaid is bearanyozódnak tőle, jobban bírod a bulit, a munkát, mindent.
jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy összben, hogy nézel ki.

Kekem fontos a kisugárzás, a kedvesség, udvariasság. N

jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Pont nem ez számít . Fiatalon a 188cm hez 74 kg voltam, de sosem a divatot követtem se haj se ruha cipő stilusba . Csóri voltam ,ápolt de spontán . Akkor is volt ismerkedés és főleg a csajok nyitottak. Most rég ősz kopaszodo vagyok izmosabb , nem kozmetikazott piperkőc trendi arc , van sikerem . Arc viselkedés merészség aztán teljesitmény ötletesség játékosság visz sikerre . Ha van szenvedély belső töltet szinte lényegtelen a külső mert nem az arc a lakás a luxus ad élvezetet hanem a módszer .
jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!