Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus közben egy nőnek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus közben egy nőnek mit kellene csinálnia?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a szexben. A barátommal a múltkor kirpóbáltuk a "kutyapózt" de megsértődött, mondván hogy passzív vagyok ezért nem tudja élvezni a szexet így mert neki kell csinálnia mindent és hamar elfárad. Ha misszionáris pózban vagyunk szoktam simogatni csókolni stb, de kutyapózban mégis mit kellene csinálnom? Tippek?
2023. nov. 30. 19:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg a gyurmajancsinak, hogy súlyok emelgetése helyett másszon fel a lépcsőzőgépre vagy a futópadra, pár hét utàn nem fog nyavalyogni neked, hogy nem tud rendesen megdugni.
2023. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezaz, egy afrikai éhező aki két hete nem evett, az is jobban megdug.

Lehet belehal, de még akkor is tisztességes halála lesz...

2023. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Kutya pózban el lehet fáradni? Én egész nap tudnám úgy nyomni.

A misszionárius sokkal fárasztóbb, ott nekem is kell pihenni.

Ha elfárad, akkor fektesd hasra, aztán lovagold meg... Mi is váltogatjuk, mert mindketten kitudunk fáradni.

2023. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
4. Csak nehogy ugasson már!
2023. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasd te is egy kicsit a csípődet, az nagyon szexi és izgató tud lenni, illetve adj visszajelzést. Pucsíts rendesen, vagyis nyomd ki rendesen a popót, az is nagyon fontos. F
2023. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kutyában semmit, esetleg símogatni a hátát, de ha nem bír veled, gyere hozzám
2023. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy a kutyapóz fáraszto :0

Amúgy nőként nem sok mindent tudsz csinálni azon kívül, hogy élvezed és próbálsz közben szexis és izgató lenni.

2023. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!