Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus közben egy nőnek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus közben egy nőnek mit kellene csinálnia?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok a szexben. A barátommal a múltkor kirpóbáltuk a "kutyapózt" de megsértődött, mondván hogy passzív vagyok ezért nem tudja élvezni a szexet így mert neki kell csinálnia mindent és hamar elfárad. Ha misszionáris pózban vagyunk szoktam simogatni csókolni stb, de kutyapózban mégis mit kellene csinálnom? Tippek?
2023. nov. 30. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Irj
2023. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
Hamar elfárad? Vagy kezdjen el edzeni vagy keresni kell olyan pasit, aki rendesen megdug. Pont ott nem szeretem ha mozog. Olyankor úgy megtudom rakni, hogy a lyuk a pecekkel egybe szakad.
2023. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Dugni.
2023. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

Kutyapózban nyomd le a hasad, a seggem meg ki, szóval a hátad engedd le nagyon. Lehet ez szubjektív, de nekem sokkal jobb érzés.

Barátnőm passzív, úgyhogy a nyögésen kívül nem csinál semmi egyebet😂😂

Esetleges nyüszöghetsz mint egy kutya, hátha ez jön be neki:D

2023. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Pl mozgathatod a csípődet!
2023. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha kutyapózban elfárad akkor elég szar kondícióban van. Tekintve, hogy kezdők vagytok így gondolom, hogy fiatalok. Szóval ez az ö szégyene. És, hogy ebben a pózban mégis mit tudna csinálni egy nő arra tippem sincs, esetleg valamelyest előre hátra mozogni de mást nemigen.. Még esetleg próbálj meg ugatni, hátha ezt hiányolja..
2023. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2%

Zsenik ha találkoznak.. két olyan ember akinek fogalma nincs semmiről, az minek csinál bármit is? :D :D


Meg ennyire elunyult kistacskó hogy fél perc után már liheg? :D :D :D

2023. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy egyébként nem eltunyult, sportol, edzeni jár, 100 kilós súlyokat emel, izmos, de szex közben hamar elfárad.
2023. nov. 30. 19:40
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

Ő mondta? :D


Te, én nem vagyok edzett, sose voltam, de szerintem egy órás menet még most se gond nekem. :D :D

2023. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Én 75 kiló vagyok, edzett és volt egy órás menetem is. Úgy hogy előtte lenyomtunk kettőt és elég intenzív egy óra volt.

Kardiózni is kéne, nem csak a súlyokat emelgetni, nagyon férfias dolog 100 méter futás után lihegni, de aki tud 100 métert futni, szerintem az is bír 10 percet közepes tempóban...

2023. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!