Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! 2 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! 2 hónapja összejöttem egy elvált 41 éves, csinos anyukával. Nagyon jókat szexelünk, tudok neki kézzel csikló orgazmust okozni és igaz ritkábban, de dugással hüvelyi orgazmust. Nagyon furcsán élvez el, van még ilyen másnak is?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem láttam, nagyon meglep, hogy úgy élvez el, hogy amikor elkezdődik az orgazmusa, akkor már egyáltalán nem érhetek hozzá, el kell vennem a kezem a puncijáról vagy amikor dugással élvez el, ki kell húzni belőle a farkam és magától vonaglik, élvez úgy, hogy semmi nem ér tovább hozzá. Ez kb. egy fél percig tart és folyamatosan élvez.

Van más aki még ilyen, létezik ez valódi orgazmussal?


2023. nov. 6. 08:00
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20

De, engedi folytatni, csak arra a fél percre nem lehet hozzáérni amíg élvez, a furcsa, hogy szól, jelez amikor abba kell hagyni, mert akkor még nem észrevehető, hogy orgazmusa lenne, majd hozzáérés nélkül fél percig egyedül élvez.

Utána egyébként dugható, még addig amíg akarom, közben szopatom is, pózokat váltunk, én ilyenkor, utána élvezek el.

2023. nov. 7. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!