Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! 2 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! 2 hónapja összejöttem egy elvált 41 éves, csinos anyukával. Nagyon jókat szexelünk, tudok neki kézzel csikló orgazmust okozni és igaz ritkábban, de dugással hüvelyi orgazmust. Nagyon furcsán élvez el, van még ilyen másnak is?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem láttam, nagyon meglep, hogy úgy élvez el, hogy amikor elkezdődik az orgazmusa, akkor már egyáltalán nem érhetek hozzá, el kell vennem a kezem a puncijáról vagy amikor dugással élvez el, ki kell húzni belőle a farkam és magától vonaglik, élvez úgy, hogy semmi nem ér tovább hozzá. Ez kb. egy fél percig tart és folyamatosan élvez.

Van más aki még ilyen, létezik ez valódi orgazmussal?


2023. nov. 6. 08:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen vagyok.
2023. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a büdös mindenit, hát mi a szart számít, hogy az itt kommentelő nőknek mi a jó orgazmuskor, ha a te barátnőd másképpen szereti?


Nem hiszed el neki, hogy orgazmusa volt? Azt hiszed, hogy átver? Kisebbségi komplexusod van?

Akkor állj tovább.


Ha meg elhiszed neki, akkor bazdmeg itt a válasz a kérdésedre: van ilyen, a te nőd pontosan ilyen.

2023. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12

valahol igazad van, de egy igen ritka, érdekes dologról van szó, érdekel, hogy ez mennyire gyakori, természetes.

2023. nov. 6. 10:25
 14/21 A kérdező kommentje:

#11

Hú, de jó, írnál erről esetleg pár sort, a kialakulásról, tényleg csak akkor tudsz elélvezni, ha abba marad a stimuláció? Mi történik, ha tovább dugnám vagy izgatnám a csiklóját?

(Privát is jöhet, de nem akarlak priváttal terhelni.)

2023. nov. 6. 10:27
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is volt már ilyen csaj az életemben.


Egy 46 éves ukrán nő!


Pont ugyan így, és a többi meg úgy, ahogy a többiek írják, minnél keményebben közben.


Kinek, hogy jó, ugye!


Mindenki más!

2023. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha tovább izgatják, akkor nem tudom elnyújtani, nem ad akkora élvezetet, nem tart annyi ideig stb, mint amikor élvezés kezdetekor csak ott tartja, rányomja ujját.
2023. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Ez így szar szex...
2023. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 Istenem, ahelyett, hogy a saját nődet kérdeznéd, itt faggatózol...
2023. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#18

Ez esetben nem kell tőle semmit kérdezni (nem is akarok egyelőre tőle semmit még kérdezni), a kérdés a többi nőhöz szól (egyértelmű pedig a szöveg) ...

2023. nov. 6. 11:59
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

Nekem csak annyi nem tiszta az egészben, hogy miután elélvezett, nem engedi folytatni sem?

Mert az tényleg baj lenne

Az én páromnál is van olyan, hogy miután elélvez, mindenképpen tartok egy kis rövid szünetet, mert közben nem élvezi ha dugják

Nem irritálja, csak nem élvezi

De miután szusszantunk, folytatni szoktam és megyünk a következö orgazmus felé. Egészen addig szoktuk ezt míg ki nem merülök teljesen vagy le nem jár a közös időnk. Tehát nagyon nem mindegy hogy miképpen zajlik ez a dolog az orgazmusa után

2023. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!