Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Hölgyek! 2 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Hölgyek! 2 hónapja összejöttem egy elvált 41 éves, csinos anyukával. Nagyon jókat szexelünk, tudok neki kézzel csikló orgazmust okozni és igaz ritkábban, de dugással hüvelyi orgazmust. Nagyon furcsán élvez el, van még ilyen másnak is?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem láttam, nagyon meglep, hogy úgy élvez el, hogy amikor elkezdődik az orgazmusa, akkor már egyáltalán nem érhetek hozzá, el kell vennem a kezem a puncijáról vagy amikor dugással élvez el, ki kell húzni belőle a farkam és magától vonaglik, élvez úgy, hogy semmi nem ér tovább hozzá. Ez kb. egy fél percig tart és folyamatosan élvez.

Van más aki még ilyen, létezik ez valódi orgazmussal?


2023. nov. 6. 08:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

bocsánat ha off vagyok... de nekem nem kéne ilyen nő !

huhh hideg is kiráz


F

2023. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem pont hogy arra van szükségem olyankor, hogy minél keményebben dugjon, ha akkor kivenné, mielőtt elmegyek, fel is pofoznám.

Érdekes.

2023. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Tetszik is, élvezi is, de valami bajt kell találni?

Örülj, hogy jól megvagytok.

2023. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyunk egyformák. Ha neki így okozol örömet legyen így.
2023. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki így jó így jó. A lényegen nem változtat, elélvez. Inkább örülj ennek. Sok nő nem élvez el szex közben. Mindegy milyen formában, ha neki jó nem kell benne rosszat keresni
2023. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2essel értek egyet, csak én nem pofoznám fel. :D Pont az elelvezes pillanatában igénylek még több ingert. 26n
2023. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor baj ha pont egyszerre élveznétek el. Mondjuk akkor rá kell élvezni az ilyen nő testére, de nekem amúgy nem jönne ez be annyira
2023. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Semmi gond, ha valódi orgazmus ez nála, csak nagyon furcsa, nem láttam, hallottam még ilyet.

És mint látható a 2. pontban egy hölgy pont az ellenkezőjét mondja.

2023. nov. 6. 09:24
 9/21 A kérdező kommentje:

#8

A 6. pontban is pont az ellenkezőjét állítják, szóval nem csak nekem furcsa.

2023. nov. 6. 09:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen csajom. Ha elélvezett ki kellett húzom, mert fájt neki.

De az volt a legrosszabb, ha elment és úgy maradtam elélvezetlenül, vagy nekem kellett kiverni, mert őt nem érdekelte.

A csaj nagyon szűk volt, így gyorsan el tudtam benne menni, az elején próbáltam húzni, hogy Ő menjen el, de mivel ilyen volt a hozzá állása sokszor inkább a saját élvezetemre gyúrtam. Így kb 1 év után elváltunk, mert a szex nem volt vele valami jó ezek miatt.

Habár azt a satu puncit néha vissza sírom.

2023. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!