Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátnőmnek nincs igénye a szexre?

Figyelt kérdés

Minketten 21 évesek vagyunk és 2 éve vagyunk együtt. Eleinte nem volt annyira nyilvánvaló,mostanában viszont egyre inkább az. A barátnőmnek nincsen szüksége és igénye a szexre. Ha már 3-4hete nem volt semmi, akkor nagyobb hajlandóságot mutat és talán egy kicsit kívánja, de max ennyi. Szex közben, pedig nem igazán élvezi, pedig én mindent megteszek és nem kis mérettel rendelkezem. Előtte sokáig szoktam gyengéden simogatni, ráhangolni, előjátékozni, de egyszerűen látom, de legfőképpen érzem is a szopásnál, hogy csak az én kedvemért csinálja, semmi vadság vagy hevesség nincsen benne. Mindezek mellett nem is csinálja jól, hiába próbálom irányítani. El tud élvezni szex közben, ha simogatom, de ígyis kicsit monoton az egész. Nem érzem benne a vágyat... Mi lehet a baj? Mivel lehetne feldobni?

Van ilyenkor megoldás egyáltalán? Mert ő sosem nyúlt magához és szerintem bármeddig bírná szex nélkül. Ez felfogható egyfajta aszexualitásként is?



2023. nov. 1. 14:40
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
93%

Beszélgetés vele.

Sok mindent megtudsz.

2023. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Cserélj barátnőt. Hosszútávon ez úgysem fog működni.
2023. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi idős korban naponta többször is kívánni kell. Itt valami komoly baj van.
2023. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Nemhiszem hogy ezen segít a beszélgetés. Majd talál egy másik aszexuális társat
2023. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

Hozd össze velem!

Nekem sincs már hangulatom az egészhez, jól kijönnénk.


F.43

2023. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 DarkR_5875 válasza:
16%
megunta a kis faszod
2023. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabor49 ***** válasza:
0%
semmit
2023. nov. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!