Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A barátnőmnek 2hete volt...

A barátnőmnek 2hete volt missed ab. műtéte. Szeretnék neki egy kis törödést, gyengédséget adni csak, hogy 6 hétig házas élet tilalom van. Nem kell feltétlen a behatolás de mégis mit tehetek vele? Hogyan szabad neki örömet okozni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Öleld meg, beszélgess vele. Szerintem most nem szexuális irányultságú törődésre vágyik.
2014. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Basszus! Szerinted csak ez a gyengédség?
2014. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat törödök vele!műtét elött hetekig nem voltunk együtt ő is akarja tudom csak nem merek lépni mert nem tudom mit lehet tenni amivel nem okozok bajt pl (orgazmusa lehet?)mert az méh összehúzodással jár és lehet az nem éppen tanácsos
2014. ápr. 3. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt missed ab. és az együttlét volt az utolsó, amit kívántam, főleg két héttel utána.

Ölelgesd, beszélgess vele, menj el a cukrászdába és vedd meg a kedvenc sütijét...stb. Mást meg eszedbe se jusson felhozni.

2014. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként csak 4 hetet mondtak, de amíg nem voltam 4 hét után kontrollon, és az orvos azt nem mondta, hogy rendben vagyok, addig semmi.
2014. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom szerint,most leginkább gyengédségre és törődésre vágyik - lelkileg. Bújás, ölelés, beszélgetés vagy épp hallgatás közben - ilyenkor ez az, ami hiányzik az embernek.
2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a meh osszehuzodasa nem karos hiszen magatol is ugy tisztul hogy osszehuzodik szules ill abortusz utan.

ptting oke szex 4 hettel a mutet utan de csak akkor ha mar nincs verzes.

2014. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom hogy igen az nagy segítség hogy ha meghallgatod vagy éppen csak összebújtok.Viszont nekem azt mondták 3hét után hogy lehet orgazmus behatolás nélkül és semmi bajom nem lett!A szexel meg vártuk a 4 hetet de azt is óvatosan!6hete műtöttek!
2014. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!