Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem feltétlen ez a...

Ugye nem feltétlen ez a szülés előjele?

Figyelt kérdés
Ma egyik ismerősöm kérdezte hogy a napokban szülök-e mert olyan puffadt az arcom. Panaszom nincs faradtabb vagyok a szokottnal meg hasmenesem van de nyilvan mastol lehet. Meg csak 32 hetes vagyok
2013. dec. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az arc dagadása nem feltétlenül ezt jelenti. Nekem nem is dagadt be az arcom, pedig nekem is ezt mondogatták. A hasmenés lehet szülés előjele, de nekem az sem volt. De önmagában a hasmenés nem jel. Észre fogod venni, hogy ha valami nincs rendjén illetve jönni akar a baba, hidd el! SEMMIVEL nem lehet összetéveszteni. Én is aggódtam, de amikor eljött az idő 40+5 napon, azonnal tudtam hogy akkor szülök.
2013. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És persze, boldog baba várást:-)
2013. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Kicsit aggodom mert a dokim mindig azt mondja hogy huzzuk ki hogy ne legyen korababa :(
2013. dec. 9. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én mindig arra gondoltam, ha eddig nem volt semmi, mi lehetne még?SEMMI. Egészséges kisbaba lesz, aki időre fog születni, csak az anyukája sokat aggódik:-)

Nekem is mondott ilyet az orvosom, mert már a 37. hétben a szülőcsatornában volt a fejecskéje. 27. héttől befordult, 30 hetesen lent volt folyamatosan a pocim:-) hasmenés is volt, és hazudnék ha azt mondanám nem aggódtam, de ilyenkor megnyugodtam hiszen tudom, hogy állandóan vizsgálnak és ha lenne valami már szóltak volna.


De ha aggódsz, pihenj sokat...csomó jó film van a tv-ben! Holnap tv2 21:30 ha jól emlkékszem:-)) tele mindenhol családi nevetős filmekkel:-) hanyadikára vagy kiírva?

Gondolom január vagy február eleje?


Első voltM

2013. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Febr. 2. De van egy pici fiam 15 hos :)
2013. dec. 9. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha január 29 lenne, akkor gondolj rám;-))
2013. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okes :)
2013. dec. 9. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy biztosan hamarabb lesz meg a baba, jó lenne a 38ik hétig kihuzni,de császár lett,mert meg se akart születni... kisfiamnál már hetekkel hamarabb el volt torzulva az arcom, és ő is túlhordtam...
2013. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!