Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex? Komplikált...

Szülés utáni szex? Komplikált többi lent

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 6 hét, de egy hónapja szültem császárral a páromat 6 hete nem láttam, most is csak egy hetet lesz velünk aztán megint egy hónapig nem találkozunk. Lesz abból baj, ha együtt leszünk,mert a terhességem utolsó hónapjában is tilos volt és bevallom ennyit már én sem bírok. :D Köszi a válaszokat.

2013. dec. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Hàt birod vagy sem, ki kell vàrni, nehogy gebasz legyen. Elègítsétek ki egymàst másképp! Az megengedett, a behatolàs tilos.
2013. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
mi csak 4 hetet vártunk, de nem volt semmi baj, azt leszámítva, hogy elég tág volt még és furcsa volt :D
2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvszer, és óvatosan ! Én megvártam a 6 hetet. Hogy milyen volt? Őszintén, tartottam tőle. Interneten elég sok mindent olvastam, hogy tág lesz meg fájni fog. Nekem olyan volt mint előtte..Sőt, valamiért szűkebbnek éreztem, pedig természetes úton született meg a kislányom:-) persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ugyan az:-)
2013. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!