Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van akinek szülésnél kijött...

Van akinek szülésnél kijött az arany ere? Ha nem hasznâlok semmit akor visszamegy magátol? Viszahuzodik? Ha igen menyi idő alatt?

Figyelt kérdés
vagy feltétlen hasznàlni kell valamit?

2013. okt. 30. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt vészes, de icipicit kézzel is lehetett érezni.

Szülés után hosszú ideig (nem emlékszem pontosan meddig, de több hétig) olyan iszonyatos fájdalmam volt minden nagyvécézéskor, hogy azt mondtam, ezerszer jobb a kitolási fájdalom, mint ez.


Ugyan én az elején használtam Reparon kúpot, de nem éreztem, hogy jobb lett volna.

Végül szép lassan, fokozatosan elmúlt, mára (10 hónap után) már semmi nyoma a fájdalomnak, szinte jobb, mint előtte :))


Azért körömvirágkrémmel kenegetheted, az nem drága és gyulladáscsökkentő.

2013. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam semmit, visszament. Bár ehhez az is kellett, hogy pár napig ne nagywc-zek (így volt ideje visszahúzódni, nem volt minden nap erőlködés). vagy fel kell higitani a székletet, pl pár csepp guttalax.
2013. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a terhesség alatt kijött már, de a szülésig sikerült úgy rendbe tenni, hogy csak kicsit volt kint, alig tapinthatóan. A szülésnél nagyon kijött, de én vittem magammal a kúpomat és a krémemet, így tudtam azonnal kenni, így mire jöttem haza a kórházból már visszahúzódott. Én Reparont használtam, nekem bevált.

2013. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem kijött. Akkora volt, mint egy kis karfiolrózsa.

Nem kentem semmivel, amikor zuhanyoztam, akkor mindig visszanyomtam. Eltűnt nyomtalanul kb 2 hét alatt.


De ha használsz Reparont, az sokat segít.

2013. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt jött ki egy kb. borsószem nagyságú. Szülés után sem lett nagyobb. Igazából kellett neki pár hét, mire véglegesen eltűnt, addig krémeztem is, meg próbáltam mindig visszanyomni, ha lehetett. Nem fájt, nem viszketett, csak zavart.
2013. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem egy kicsit sem jött ki sem terhesség, sem szülés alatt.

2013. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés napján jött ki és próbáltam mindent, hogy eltűnjön. Végül a Schüssler krém 1-es segített:


[link]


Ez 2 nap alatt eltüntette azt, amivel előtte már hetek óta szenvedtem.

2013. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!