Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátnőmnek nincs igénye a szexre?

Figyelt kérdés

Minketten 21 évesek vagyunk és 2 éve vagyunk együtt. Eleinte nem volt annyira nyilvánvaló,mostanában viszont egyre inkább az. A barátnőmnek nincsen szüksége és igénye a szexre. Ha már 3-4hete nem volt semmi, akkor nagyobb hajlandóságot mutat és talán egy kicsit kívánja, de max ennyi. Szex közben, pedig nem igazán élvezi, pedig én mindent megteszek és nem kis mérettel rendelkezem. Előtte sokáig szoktam gyengéden simogatni, ráhangolni, előjátékozni, de egyszerűen látom, de legfőképpen érzem is a szopásnál, hogy csak az én kedvemért csinálja, semmi vadság vagy hevesség nincsen benne. Mindezek mellett nem is csinálja jól, hiába próbálom irányítani. El tud élvezni szex közben, ha simogatom, de ígyis kicsit monoton az egész. Nem érzem benne a vágyat... Mi lehet a baj? Mivel lehetne feldobni?

Van ilyenkor megoldás egyáltalán? Mert ő sosem nyúlt magához és szerintem bármeddig bírná szex nélkül. Ez felfogható egyfajta aszexualitásként is?



2023. nov. 1. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

megszoksz vagy megszöksz


Ez felfogható egyfajta aszexualitásként is?

egyértelműen

2023. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Én pont másik félként vagyok így. Szexchatelni szoktam, közben magamhoz nyúlok .
2023. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Fulár ***** válasza:
74%

Az ekkora libidó beli differencia sajnos lassan de annâl biztosabban ki tud nyírni egy kapcsolatot még akkor is ha ettől függetlenül megvan a szeretet és az összhang.

És aki alapvetően ilyen általâban ilyen is maradSajnos tapasztalatból beszélek.

A jó szex legalâbb olyan fontos alkotó eleme egy kapcsolatnak mint bârmi mâs!

2023. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tehetsz mást verned kell.
2023. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Szed fogamzásgátlót?

Nekem vokt hogy 0-ra redukált a nemivágyamat

2023. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Aszexuàlis,ilyennek minek FFI?
2023. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem szed valami fogamzásgátlót, akkor vagy aszexuális (van ilyen) Vagy egyszerűen túl kevés vagy neki. Nem tudod feléleszteni benne a tüzes r*ancot. És az a maszatolás amit nyujtasz az se valami nagy durranás.
2023. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt mondom vagy fogamzasgatlótól, vagy eleve ennyire kicsi a libidója. Huszonévesen nekem is bőven elég volt 2-3 hetente, és nem is masztiztam. Érdekes módon 30 után ez a vágy megnőtt.


Vagy nem szeret, vagy túl nagy vagy neki (van ilyen), vagy hiába jó a méreted, nem tudod rendesen használni.

2023. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Akkor az a baja hogy nem kis méreted van.

Fáj neki és szeretné elkerülni , de tudja hogy van kötelesség is.

NA meg nyilván te se vagy valami nagy szex tudású hogy úgy csináld neki is jó lenne.

2023. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj vele róla, kérdezd meg, hogy mi dobná fel esetleg. Próbáljatok ki új dolgokat, szerepjáték, bondage, akármi.
2023. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!