Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag a péniszem. Sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag a péniszem. Sokszor percekbe telik, mire be tudom tenni a barátnőmnek, de szex közben végig fáj neki. Mit tehetek, hogy ő is élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze és nagyon mély érzelmek vannak közöttünk, de a szex terén rémes a helyzet. A barátnőmnek túl vastag a farkam. Azt mondja tudja, hogy ő szűkebb, de ennyire ez még nem volt probléma. Már egyre ritkábban próbálkozunk vele. Orális szex szerencsére van és azt mondja fenomenálisan nyalok és ujjazok, viszont nekem már nagyon hiányzik a rendes szex. Alig bírok behatolni a nunijába. Ha előtte hosszan ujjazom és nagyon sok síkosítót használunk bemegy, de akkor is nagyon feszítem szegényt. Nekem is szorít egyébként. Mit tudunk tenni? Egyre feszültebb emiatt és ez gondolom tovább ront a helyzeten, hogy nem tud ellazulni.


13 centi hosszú és 14,5 centi a kerülete (átmérő 4,7 cm). 26 éves vagyok

Akik hasonlóan vastagok és a párjuk szűkebb, ti mit csináltok?



2021. okt. 31. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Nyaljál neki.
2021. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Az élet komptomisszum. Néha megalkuvás. Döntsd el mit akarsz, mi a fontosabb!
2021. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Vonalzó nélkül nem hisszük el.:)
2021. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

Nekem ennél vastagabb.

Mégis betudom tenni minden probléma nélkül.

Szerintem a csajjal van a baj, nem tud ellazulni vagy a fene tudja.

2021. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1-es Én kinyalom mindig, de vágyom a hús-vér szexre. Nem oboázik rosszul,de az akkor sem az igazi.


4-es, sikosítót használsz vagy neked nem kell? Én nem gondoltam eddig hogy átlag feletti vastag lennék

2021. okt. 31. 20:22
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy 14,5-15 centi közti vastagság tényleg ennyivel vastagabb az átlagnál?
2021. okt. 31. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem extra vastag a farkad. Az igazán vastag átmérője pénisz 15 centi felett van.
2021. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a két szót felcseréltem. Helyesen: az igazán vastag pénisz átmérője...
2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Egyetlen megoldás: ne mozogj addig, amíg fáj neki. Ennyi.
2021. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít igazán vastagnak. Inkább átlagos. A lány szűk.
2021. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!