Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag a péniszem. Sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag a péniszem. Sokszor percekbe telik, mire be tudom tenni a barátnőmnek, de szex közben végig fáj neki. Mit tehetek, hogy ő is élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze és nagyon mély érzelmek vannak közöttünk, de a szex terén rémes a helyzet. A barátnőmnek túl vastag a farkam. Azt mondja tudja, hogy ő szűkebb, de ennyire ez még nem volt probléma. Már egyre ritkábban próbálkozunk vele. Orális szex szerencsére van és azt mondja fenomenálisan nyalok és ujjazok, viszont nekem már nagyon hiányzik a rendes szex. Alig bírok behatolni a nunijába. Ha előtte hosszan ujjazom és nagyon sok síkosítót használunk bemegy, de akkor is nagyon feszítem szegényt. Nekem is szorít egyébként. Mit tudunk tenni? Egyre feszültebb emiatt és ez gondolom tovább ront a helyzeten, hogy nem tud ellazulni.


13 centi hosszú és 14,5 centi a kerülete (átmérő 4,7 cm). 26 éves vagyok

Akik hasonlóan vastagok és a párjuk szűkebb, ti mit csináltok?



2021. okt. 31. 20:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyébként most megint megnéztem (már jópárszor megnéztem). Életemben nem volt dolgom 4 cm-nél vastagabb átmérőjű f.sszal. Pedig a fél életemet már leéltem. Két gyereket szültem. Én mindig azt hittem, hogy tágnak számítok. (Mármint a nőgyógyásznál közepesen tág hüvelyt írnak, az a "normál".) Elképzelni nem tudom, hogy mennyire kényelmetlen lehet a szex egy 4,7 cm átmérőjű szerszámmal. (Most megmértem egy wc papír gurigát, az 5 cm átmérőjű. Még a kezemmel sem tudom átfogni.)
2022. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!