Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl vastag a péniszem. Sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vastag a péniszem. Sokszor percekbe telik, mire be tudom tenni a barátnőmnek, de szex közben végig fáj neki. Mit tehetek, hogy ő is élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze és nagyon mély érzelmek vannak közöttünk, de a szex terén rémes a helyzet. A barátnőmnek túl vastag a farkam. Azt mondja tudja, hogy ő szűkebb, de ennyire ez még nem volt probléma. Már egyre ritkábban próbálkozunk vele. Orális szex szerencsére van és azt mondja fenomenálisan nyalok és ujjazok, viszont nekem már nagyon hiányzik a rendes szex. Alig bírok behatolni a nunijába. Ha előtte hosszan ujjazom és nagyon sok síkosítót használunk bemegy, de akkor is nagyon feszítem szegényt. Nekem is szorít egyébként. Mit tudunk tenni? Egyre feszültebb emiatt és ez gondolom tovább ront a helyzeten, hogy nem tud ellazulni.


13 centi hosszú és 14,5 centi a kerülete (átmérő 4,7 cm). 26 éves vagyok

Akik hasonlóan vastagok és a párjuk szűkebb, ti mit csináltok?



2021. okt. 31. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ilyen téren nem vagytok kompatibilisek
2021. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha a pasim nuninak nevezné a puncimat és is nehezen tudnék felizgulni rá🤷‍♀️
2021. nov. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát nem volt szerencséd vele, mert sok csajnak meg akkora a puncija, mint egy vödör, és még ezt a vastagságot is alig érzi.
2021. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amúgy elég fura lehet ilyen rövid farok ilyen vastagsággal.
2021. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kicsi, de azért megkockázatom, hogy a férfiak nagy többsége nem tud úgy nőt kielégíteni, mint ahogy én. Voltam olyan lánnyal is, akinek addig férfitól még nem volt organzmusa nálam meg bepisilt az érzéstől :DD


Tényleg nagyon szűk szegény barátnőm és a feszültség is biztos benne van. Ezen az úton kellene elindulnunk valóban

2021. nov. 1. 20:35
 16/21 anonim ***** válasza:

szerintem vastagabb vagyok, mint te, de még nem volt ilyen problémám

megfelelő előjáték és síkosító

2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

12-es, hát ha te attól izgulsz fel, ha egy pasi azt mondja neked, hogy mutatsd a például a p_csád akkor ok. P_csának csak azt nevezném ami már rongyosra van dugva.


A puncit és a nunit szoktam használni, utóbbit kedveskedve, de nem gondolom ez azért nem akkora baj, hogy itt szinonímát használtam.

Én pl nem örülnék, ha a barátnőt azt mondaná a farkamra, hogy f_sz

2021. nov. 1. 20:39
 18/21 anonim ***** válasza:
57%

12-es vagyok, egy szóval sem utaltam rá, hogy picsának kéne nevezni 😂

De az, hogy nuni, az számomra nagyon óvodás, teljes mértékben elveszti a férfiasságát a szememben aki ezt használja.

2021. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem, 14 cm vastag de nem volt még vele soha gond 20/F
2022. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne törődj a kötekedőkkel. Nálam aztán senki nem érzékenyebb a helyes szóhasználatra, de a nunival nincs semmi baj.


Meg a szerszámoddal sincs baj. Régen úgy mondták, hogy az osztrákoknak hosszú és vékony, a magyaroknak rövid és vaskos. :)


Viszont tanácsot adni nem tudok. Az egyik barátnőmnek volt ilyen problémája a férjével és nagyon sokat kínlódtak. Volt, hogy összeragadtak. (Annyira szorosan fogta a barátnőm puncija a férje farkát, hogy nem tudott visszahúzódni...)

2022. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!