Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok segíteni? Fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Fogamzásgátló szedése előtt állok.

Figyelt kérdés

Szóval most fogok elkezdeni fogamzásgátlót(Jangee) szedni, és érdekelne pár dolog:


- Ha a párom belül megy el, akkor lehet e terhességre esély, ha rendszeresen szedem?

- Óvszert fogamzás gátló mellett is érdemes húzni, vagy a kettő üti egymást?

- Mi a legjobb módja a szeretkezésnek ami amellett még biztonságos is?


Válaszokat köszi :)



2023. okt. 9. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Én 1,5 eve szedek gyógyszert. Az elején használtunk óvszert aztan mostmar elhagytuk. De nem megy el bennem.

Óvszert az elso par hónapban azert érdemes de utana nem kotelező bar a fertőzésektől megóv.

2023. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10.

Pontosan, mind a ketten szeretnénk mert kipróbáltuk gumi nélkül, és mindkettőnknek jobban tetszett, de persze teherbe nem akarok esni, mivel fiatal vagyok még, és ezért is jutottunk erre, a kérdést is azért tettem fel, mert mint mindenki mi is kiváncsiak vagyunk, de persze az óvatosság fontosabb annál.

2023. okt. 10. 21:17
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12 "kipróbáltuk gumi nélkül, és mindkettőnknek jobban tetszett", (...) "persze az óvatosság fontosabb"

Hát szerintem ez már nettó felelőtlenség volt, és nem óvatosság.

#8 "Nagyképűség nélkül mondom hogy vadabb éveimben eléggé kiéltem magamat, úgyhogy nem igénylem a napi aktust"

23 évesen már kiélt vagy? :D Én 27 évesen is ugyanúgy igénylem napi szinten a többmenetes szexet, mint tíz évvel ezelőtt, és még emelett naponta 1-2 alkalommal a recskázást is. Persze én 23 évesen még nem köteleztem el magam hosszú távra, 25 éves koromig kizárólag rövid ideig tartó kapcsolatokra voltam vevő, és még nem is akartam lekötni magam hosszú távon. Persze az is igaz, hogy nem is találtam olyan lányt ezalatt, akikikkel lehetséges lett volna kialakítani hosszútávú kapcsolatot. A mai lányok többségének irreálisan magasak az elvárásai, miközben ők maguk csak nagyon keveset (vagy szinte semmit sem) tesznek bele a kapcsolatba.

2023. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

13. Vicces, hogy úgy csinálsz mintha minden nő minden percben teherbe tudna esni! Hogy lehetsz ilyen buta? :)



Kérdező, ajánlom a hormonmentes képzéseket Jankával. Nekem is ajánlották, bár most nem fér bele anyagilag, de ha nektek igen, hajrá!

2023. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Azt kihagytam, hogy nem csak buta vagy, de beskatulyázol egy egész másik nemet.



Az, hogy te ilyen kislányokat vonzottál eddig be, akikkel nem volt esély komoly kapcsolatra, az a saját személyiséged miatt volt. Te is gyerek vagy még, maradjunk annyiban... :)


A párom fiatalabb nálad, de érettebb..

2023. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
#13 napi több menet + 1-2 zsebhoki már eléggé függőség gyanús nekem. Nem mindenkinek ugyan akkora a libidója, de amit te írtál az már gombócból is sok. Másra is van időd azért emellett vagy egész napos program?
2023. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

16. Ő függő, de leszól olyan embereket akik jól érzik magukat xD...


Márok Marcsa féltékeny.

2023. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
Én azt szedek már 3 éve.a libidómat kicsit megölte az elején.de már minden helyre jött.igazábol a fogamzásgátló tabletta mellet is előfordult mar hogy valaki terhes lett.egy fogamzás gátló se biztosit 100%-os védelmet.ennek ellenére mi nem használunk gumit.és nem estem teherbe.amugy elöször nagyon érzékeny voltam tőle oda lent,mar már fájt.de hamar elmúlik az az érzés.és én hiztam tőle kicsit.de nem sokat.inkább nőiesedtem tőle.nagyobbak lettek a melleim pl.
2023. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16%

14,15,16

Elhiszem hogy savanyú nektek a szőlő, és irigyek vagytok az olyan emberekre, akik többre képesek tőletek, vagy a párotoktól, de ez engem egyáltalán nem zavar, ezek legyenek a ti problémáitok.

Nekem tökéletes a szexuális életem a párommal, és még egyetlen kérdést sem kellett feltennem itt, ide csak röhögni szoktam járni á a rengeteg buta és ostoba emberen.

És persze ha normális a kérdés, akkor azokra segítőkészen adekvát válaszokat is tudok adni.

A ti rosszindulatú kommentjeitekkel viszont semmit nem tud kezdeni egy normális ember azon kívül, hogy legközelebb már nem fogok válaszolni sem nektek, mert arra sem vagytok érdemesek. :)

2023. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!