Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnátok segíteni? Fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Fogamzásgátló szedése előtt állok.

Figyelt kérdés

Szóval most fogok elkezdeni fogamzásgátlót(Jangee) szedni, és érdekelne pár dolog:


- Ha a párom belül megy el, akkor lehet e terhességre esély, ha rendszeresen szedem?

- Óvszert fogamzás gátló mellett is érdemes húzni, vagy a kettő üti egymást?

- Mi a legjobb módja a szeretkezésnek ami amellett még biztonságos is?


Válaszokat köszi :)



2023. okt. 9. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Száraz és gombás lesz tőle a vaginád. Inkább ne szedd
2023. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz libidód, tökre fogja vágni a menzeszed mivel egy "mechanikus" ún. menzeszt hoz létre. Én meggondolnám, hogy milyen lehetőség van még..


Plusz ha fiatal vagy a bőröd is tonkreteszi. (Gyulladt, aknés bőr)

2023. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van de ha jól szeded akkor olyan mint a gumi.


Nem üti egymást. nem olyan mint a matek :D ha használod mindkettőt az még ugyanúgy védeni fog.


Hát ha megbízol a partneredben és nem félsz a nemi betegségektől fertőzésektől és csak a fogamzásgátlás a cél akkor a fogamzásgátló tabletta lehet a legkényelmesebb. Ha nem bízol meg akkor a legjobb ha nem szexelsz vele, a második legjobb meg a gumi.


De ja vannak hátulütői valóban csökkenhet a libidó meg amiket írtak itt előttem

2023. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem "üti" a gumival (miért is zárná ki???) csak éppen felesleges HA megfelelően, előírásszerűen alkalmazod a készítményt. Teljesen biztonságos HA megfelelően alkalmazod! (beveszed időben, felszívódik, nem szedsz a hatását befolyásoló más készítményt stb.)
2023. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha benned megy el, van egy minimális esélye, de az ugyan úgy a gumival is vagy bármely más fogamzásgátlási módban megtörténhet, de ha rendszeresen szeded, annyira minimális az esélye. Én is szedek fogamzásgátlót évek óta, sosem volt baj.

Óvszert nem kell használni mellette, ha tényleg csak egymással vagytok, nem valószínű hogy bármit is átadtok egymásnak.

Minden szex mellett ugyan olyan biztonságos, ezt a kérdést nem is értem. Mindegy hogyan csináljátok.


Egyébként pedig mindenkire másképpen hat a fogamzásgátló szedése. Van akinek beválik, van akinek nem. Csak hogy ellentmondjak az egyes és kettes válaszolónak. Nem hogy csökkent mellette a libidóm, hanem magasabb lett, ugyan úgy tudok nedvesedni és a bőrömnek sincsen semmi baja, sőt előtte sokkal pattanásosabb voltam.

2023. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

1-2: Lehetnek mellékhatásai, de nem ez a kérdés.

A nevében is benne van, mire alkalmas (fogamzásgátlás). Nincs 100-%-os módszer, de pl. a tabletta vagy az óvszer nagyon biztonságos, ha betartod az előírásokat, és nem igényel más védekezési módszert. Nem üti az óvszert, de ha használnátok óvszert továbbra is, felesleges a tabletta.

Nekem ebben a kérdésben az nem tetszik, 128 ilyen van az oldalon, hogy bármit mondunk akár mi, akár a nőgyógyász, a kérdező akkor is rettegni fog a teherbeeséstől.

2023. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
6. Akkor már inkább spirál, mivel az helyileg hát és az egész szervezetet nem teszi talán tönkre.. abból van hormonmentes is.
2023. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeret a párod, nem várja el hogy fogamzásgátlót szedj. Én ha járok egy csajjal, akkor azt azért teszem mert szeretem és nem akarok neki rosszat. Inkább felhúzom a gumit, mint hogy szétcsessze a hormonháztartását a bogyó. Rengeteg mellékhatása lehet, kihat a libidóra is. Nem azért írom hogy mutassam hogy morálisan mekkora király vagyok mert egyáltalán nem így van sok esetben, de elég erősen fogamzásgátló ellenes vagyok. Nekem is egyszerűbb a kapcsolat ha a barátnőmet nem teszi tönkre egy tabletta + a gumi még mindig a legjobb védekezés szerintem. Illetve nekem a kapcsolat nem a szex körül forog. Nagyképűség nélkül mondom hogy vadabb éveimben eléggé kiéltem magamat, úgyhogy nem igénylem a napi aktust vagy az óvszer nélküli szexet. Jelenlegi barátnőm sem szedi a tabikat és teljesen jól megvagyunk így is. Amúgy meg szerintem jobban jársz ha a nőgyógyászoddal konzultálsz erről, mert itt gyakorikérdéseken mindenki azt mond amit akar, a legjobb tanácsokat a dokitól fogod kapni.


23/F

2023. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
8. Remélem a párod megbecsül, nagyon éretten gondolkodsz. :)
2023. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

23 éves felnőtt emberre nem azt mondjuk, hogy éretten gondolkozik, hanem azt hogy felelősségteljesen.


Illetve mi ez az önkényesen felállított háttértörténet, miszerint a pasi várja el, hogy szedje a fogamzásgátlót? A nőnek sem ugyan az az élmény gumival mint gumi nélkül.

2023. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!