Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vissza mennék az éjszakába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza mennék az éjszakába de kifejezetten kisebb mérettel rendelkező kuncsaftokat szeretnék hogyan hirdessek? Igazából szép se vagyok de nem akarok nagy fsz miatt szenvedni 29N

Figyelt kérdés
14cm alatti pasikra gondolok

2023. szept. 11. 12:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

40

Nyugi .

A másik hogy attól h valaki ilyenre adja a fejét nem jelenti azt hogy neki mindenkit is fogadni kell

Nem dolgozom senkinek csak saját magamnak

Nem az a világ van hogy csettintenek na jött 5 ember ezt rendezed az lóvét ide csatt kézbe ..

2023. szept. 13. 21:03
 42/63 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat jártam csajokhoz leginkább hátulról szeretem.Nekem 17cm egyszer a csaj azt mondta óvatosan csináljam mert neki fájni szokott hátulról mondtam semmi gond beteszem és mozogjon rajt ahogy érzi így is volt semmi gond nem volt.Másnál soha nem volt méretprobléma tövig ment mindig.
2023. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
42 Rendes volt tőlled.
2023. szept. 19. 21:21
 44/63 anonim ***** válasza:
64%
Egy kva ne válogasson hanem dolgozzon. Vagy felkopik az álla
2023. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

44-es van annyi férfi hogy nem kell az összesel lefeküdni

Az én testem én döntésem .


Pl igénytelennel meg hajléktalannal nem fogok .


Illetve olyannal miért szenvedjek aki be se fér .? Nem ér annyit a lóvé hogy szét roncsoljon egy fsz és komoly sérülést okozzon.

Sima kapcsolatban is szakítottam már a nagy fsz miatt...

Oké van az a mondás hogy aki kvának áll ne sírjon a bsszák de ezt is azoktól a férfiaktól hallani akik normális esetben is egy darab húsként tekintenek a nőre és minddel arrogáns praszt..

Attól hogy valakinek van pénze nem jelent semmit legalábbis nállam nem

Eddig még nem köpött fel az állam nyugi .

Kereslet kínákat mindig működik

2023. szept. 21. 09:54
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Te magad degradálod önmagad egy darab hús szintjére, akkor mo a problémád ezzel, ha így is tekintenek rád?

Nem "lámúrozni" és nem feleségnek vagy társnak kellesz a férfiaknak (már akinek), hanem csak meg akarnak dugni és elélvezni. Egy műp.nával és recskázással is megtehetnék ugyanezt, és a műp.nát is csak egyszer kell megvenni, a kéz pedig mindig kéznél van. Ennek ellenére vannak akik kvázni járnak, de sosem a kva válogat, hanem a "kuncsaft" válogat a kvák között a pénzéért.

Ezt azért jó ha szem előtt tartod... ;)

2023. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:

46 úgy írsz mintha nem tudnám

Viszont már eljutott arra a szintre ez az ágazat h egy kva is simán mondhat nemet . És nem kell bárkivel meg mindenkivel dugnia erről ennyit .

2023. szept. 21. 11:11
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy az a krva aki válogat általában nem robbant bankot.


Persze ha valami felkapott Instagram krva vagy, akkor jah ott van lehetőség válogatni, de nem annyira kőnyű bekerülni a luxus prostik táborába, főleg ha még szép se vagy.

2023. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

48

Senki nem mondta hogy bankot akarok robbantani

Meg luxus prosti akarok lenni .

Még főként bdsm-mel és fétisekkel foglalkozom.. szexet ritkán vállalok

És így is szépen megvagyok :)

Legyen szép életed

Szio

2023. szept. 21. 11:43
 50/63 anonim ***** válasza:
70%

Ha "szépen megvagy", akkor miért itt siránkozol a gyakorin?

"Viszont már eljutott arra a szintre ez az ágazat h egy kva is simán mondhat nemet . És nem kell bárkivel meg mindenkivel dugnia erről ennyit"

Nem ismerem ezt az "ágazatot", mert még soha nem fizettem pénzt a szexért.

A hétköznapi párkapcsolatok tökéletesen kielégítig az igényeimet, és még egyetlen nőm sem volt ilyen hisztis és válogatós, mint te kva létedre :)

2023. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!