Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lany, akit kifejezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lany, akit kifejezetten izgat, ha felcsatolhatoval.magaeva tehet egy pasit?:D

Figyelt kérdés

Nekem pasikent vannak ilyen vagyaim, de soha nem sikerult meg megelnem oket. Mindig az utolso pillanatbam jott kozbe valami.


Lanyok, titeket izgatnak az ilyesmi jatekok, ahol ti vagytok a dominansabb szerepben, vagy taszito szamotokra?:D 23/F


2023. szept. 5. 21:17
 1/10 A kérdező kommentje:
A helyesiras miatt bocsi, telefonrol potyogtem, es elfelejtettem korrekciozni.
2023. szept. 5. 21:17
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a domináns nők között van ilyen.
2023. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak kizarolag dominans lannyal tudom ezt elkepzelni. Marmint tetszenek az uralkodobb termeszetu nok, es engedelmesnek is mondanam magam, de egy "atlagos" lannyal is ugyan olyan elvezetes lenne. Nekem tenyleg csak az a lenyeg, hogy valaki elvezze a pasi szerepet, en pedig atadhassam magam a masik oldalnak. :D
2023. szept. 5. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Kb. van az országban talán 3 ilyen lány, akit tényleg érdekel. Sok szerencsét!
2023. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Dugtam mar felcsatolhatossal pasit
2023. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akor az egyiket mar sikerult is megtalalni az 5os szemelyeben, kedves 4es. :)
2023. szept. 5. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők ezt nem szeretik, utálják az ilyen "férfiakat", persze akadhat egy-két kivétel is, nyilván férfiból is csak kb. 0,1% ilyen deviáns.
2023. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, h devians, ha valakinek nem csak annyi a szexualitas, hogy sotetben, misszionarius pozban szeretkezel a paroddal, es utana 2 hetig buntudatod van. Mindenki mas szeret, ideje lenne picit nyitottabbnak lenni, es merni megelni a vagyaidat. Bar gondolom bizonyos iq szukseges ehhez is. :D
2023. szept. 6. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A misszi póztól elég messze van a felcsatolhatós lány aki dugja a férfiakat, addig még van egy pár fokozat, ez csak szexkultúra kérdése.

Attól ez igaz: "A nők ezt nem szeretik, utálják az ilyen "férfiakat" ..."

2023. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, neked van igazad
2023. szept. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!