Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok esetében van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok esetében van olyan napszak amikor igen, és amikor kifejezetten nem szeretnek szeretkezni? Nyilván egyénenként eltérő de, hogy van e mindenkinél standard?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Enm hiszem, hogy van ilyen. De érdekes, talán megérne egy szavzást.
2023. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én pl nem szeretem túl korán és túl későn sem. Reggel még nem vagyok eléggé ébren hozzá, este meg már fáradt vagyok hozzá. Talán munkaidőben lenne hozzá kedvem leginkább :D
2023. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es ha ezt a kollégáid tudnák :) Nálunk egy hölgy dolgozik de ő nem lehetsz mert mással volt elfoglalva, nem írhatott ide :D
2023. aug. 22. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez leginkább egyéni. Én reggel amíg nem ittam meg a kávém addig inkább hozzám só szóljon senki. De ha pl.: hétvégén van idő és megittam az első kávém miközben mondjuk az ágyban sorozatozok és már feléledtem kicsit, akkor már simán benne vagyok reggel is.
2023. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es ha a párod is kávézós akkor még tökéletes is a dolog :)
2023. aug. 22. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem este, mikor már kint besötétedik, csend van, akkor kifejezetten kívánom kb mindig (csak akkor nem, ha tényleg hulla vagyok)


Reggel viszont nem igazán szoktam akarni. Persze, megesik, de nem vagyok hozzá még elég éber

Bár ha csak szét kell tennem a lábam és csukott szemmel élveznem egy nyalást, az bejövős :D

2023. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os de egy reggeli nyalasnal azert el tudnal menni?
2023. aug. 23. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A nap bármely szakában jöhet a szex, sosem mondanék rá nemet. 28N
2023. aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!