Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ez szex terén?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint 3 éve vagyunk együtt. Én 21, barátom pedig 28 éves. Nagyon boldog vagyok vele, mindenben támogat, számíthatok rá, mindig próbál a kedvemben járni. Ha baj is van vagy pedig volt, mindig egészséges módon megbeszéljük. Egy ideje kiment külföldre dolgozni, így csak havonta egy hétvégére eljön és ilyenkor tudunk együtt lenni. Mikor eljön, mindig szeretkezünk, hiszen be kell pótolni!:D Ezzel gond nincs is. Viszont tudni kell rólam, hogy én az elejétől kezdve félek, hogy terhes leszek, ezért mindent óvatosan és gumiban szeretném. Már több hosszadalmas “veszekedés” volt amiatt, hogy a barátomnak nem tetszik, hogy ennyire félős vagyok. Már eljutottam odáig, hogy az előjátéknál ha gumi nélkül berakja, nem stresszelek. Viszont este amikor már nagyon sokáig csináltuk gumi nélkül, és mondtam, hogy már rakjon fel inkább gumit, akkor nem akarta. Könyörögtem többet, nem nem és nem. Én már stresszben voltam és mondtam, hogy ha szeretné folytatni, rakjon fel gumit. Ilyenkor már besértődött és visszafeküdt aludni, én meg nem értettem, hogy emiatt lett vége? Ő meg azt mondta, hogy olyan jól kezdődött…

Nem értem. Tényleg úgy érzem, hogy nagyon jól megvagyunk, nagyon boldog vagyok ebben a kapcsolatban, de ennél a dolognál valami nem hagy nyugodni és szükségem van külső szemlélő véleményére. Ez az első ilyen komoly kapcsolatom, vele veszítettem el, szóval nem tudom mennyire normális ez a viselkedés.



2023. szept. 9. 09:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
38%
Szóval csak azt akartam mondani, hogy szerintem meg EZÉRT még nem szakítunk. Hanem megpróbáljuk megoldani. És ne legyen már egyből patás ördög, önző bunkó az, aki bedurcázik azon, hogy csak kotonban rakhatja be a nőjébe a fqszát. És eleve kivetítjük, hogy ha felcsinálja a csajt, majd jól megpattan. Emberek, mi lett a magyarok lelkével?
2023. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%
21. Eleve aki erőltet valamit arra, akit elméletileg szeret, az szellemileg visszamaradott és Önző. Ha tetszik, ha nem.
2023. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
37%

22 jó de ennyi erővel a lány is erőltet valamit nem? Hogy gumival szeretné. Vannak más fogamzás gátlási módszerek is. Írom ezt nőként.

Szerintem egy kapcsolat a kompromisszumokról szól.

2023. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%

23. Én is megszakítást választottam, mivel engem irritál minden óvszer és még a síkosító is. De nekem van egy betegségem, ami miatt meddő lehetek. Küzdök ellene, de nem hipp-hopp lesz terhes az ember.



Szerintem ha tényleg nő lennél, akkor a nő mellett állnál ki, nem egy farok mellett aki erőszakos és konkrétan bántja a párját.


A kompromisszum nem itt kezdődik, a "férfinek" nevezett ember meg nem férfi és agyilag dedó szinten van. Erőszakos és önző is. Remélem a lány hamarosan szakít vele, úgy tűnik csak leépíti őt lelkileg és testileg is..

2023. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
37%

#24 tényleg nő vagyok és már az előző válaszok között is írtam más megoldást. Én írtam a rézgyöngyöt.

Nem állok ki azért egy nő mellett mert nő vagyok hanem értelmes előre mutató választ adtam a kérdésre

Egyébként meg a 20-21es válasszal nagyon egyetértek hogy az emberek nem is próbálnak olyan megoldásra jutni ami mindkettőnek jó hanem csak kirakják a másikat.

Az meg már más kérdés hogy szex közben kell könyörögni hogy bmeg hagyd már abba a dugást. Ez szerintem mindkettőjüket minősíti.

2023. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%

25. Téged is, hogy nincs benned emberség. Annyira vagy te nő, mint itt a nők 70%-a. Troll, vagy kamu "nő".



A rézgyöngyöt nem mindenki tudja bevállalni. Valaki nagyon vérzik tőle, akkor is ha hormonmentes ugye a készítmény. A másik, nem minden férfinak van rövid pénisze, így az megint kieshet. Nem ismerem őket, ezért nyilatkozom így.


De a férfi is védekezhet, nem csak a nőnek szabad magad tönkre tenni, egyébként is minden hónapban az az 5 nap borzalmas. Lehet neked nem, akkor örülj neki, járj táncot.

2023. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
na esti olvasmány :DDDD pedig 2 mondatban leírható minden probléma.. meg megoldás is..
2023. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%

#26 nő vagyok és borzalmas az az öt nap igen de nem fogom itt tovabb bizonygatni

Igen létezik még egy csomó megoldás fogamzásgátlásra amit a válaszolók nem soroltak fel csak idehányták hogy dobja ki a pasit. Ha meg a srác írta volna le a kínját akkor az lett volna a válasz hogy dobja ki a csajt. Ezek nem igazán előre mutató válaszok. Erre szerettem volna igazából utalni de mindegy is🤣🤣🤣

2023. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
13%

28. Nekem is sokan havasolták ezt, amikor volt köztünk probléma. Nyilván nem emellett döntöttem, DE!


Sosem volt velem erőszakos vagy önző! Ezután fizikailag is bántani képes egy nőt, ha ennyire erőszakos ez a "férfi".

2023. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29%
Jaaaaj bazmeg. Most tényleg ott tartunk, hogy ezek után biztos meg is fogja verni a nőjét? Te nem vagy normális 29-es. Agyadra ment a feminizmus meg az idióta amerikai újbaloldali mozgalmak. Femináci vagy.
2023. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!