Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ez szex terén?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint 3 éve vagyunk együtt. Én 21, barátom pedig 28 éves. Nagyon boldog vagyok vele, mindenben támogat, számíthatok rá, mindig próbál a kedvemben járni. Ha baj is van vagy pedig volt, mindig egészséges módon megbeszéljük. Egy ideje kiment külföldre dolgozni, így csak havonta egy hétvégére eljön és ilyenkor tudunk együtt lenni. Mikor eljön, mindig szeretkezünk, hiszen be kell pótolni!:D Ezzel gond nincs is. Viszont tudni kell rólam, hogy én az elejétől kezdve félek, hogy terhes leszek, ezért mindent óvatosan és gumiban szeretném. Már több hosszadalmas “veszekedés” volt amiatt, hogy a barátomnak nem tetszik, hogy ennyire félős vagyok. Már eljutottam odáig, hogy az előjátéknál ha gumi nélkül berakja, nem stresszelek. Viszont este amikor már nagyon sokáig csináltuk gumi nélkül, és mondtam, hogy már rakjon fel inkább gumit, akkor nem akarta. Könyörögtem többet, nem nem és nem. Én már stresszben voltam és mondtam, hogy ha szeretné folytatni, rakjon fel gumit. Ilyenkor már besértődött és visszafeküdt aludni, én meg nem értettem, hogy emiatt lett vége? Ő meg azt mondta, hogy olyan jól kezdődött…

Nem értem. Tényleg úgy érzem, hogy nagyon jól megvagyunk, nagyon boldog vagyok ebben a kapcsolatban, de ennél a dolognál valami nem hagy nyugodni és szükségem van külső szemlélő véleményére. Ez az első ilyen komoly kapcsolatom, vele veszítettem el, szóval nem tudom mennyire normális ez a viselkedés.



2023. szept. 9. 09:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarod gumi nélkül, akkor nem akarod, pont. Tudomásul kell vennie, a te tested. Ugyanakkor ilyen hosszú kapcsolatban felmerül, hogy nem szedhetnél-e fogamzásgátlót, stb. De lehet több orál, ahhoz nem kell gumi, akkor ő is kap valamit.
2023. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szedsz tabit, akkor nem fair tőle hogy nem húz gumit.

Ennyi


21 évesen bárkit megkaphatsz, miért ragaszd le egy havi 1 alkalmas távkapcsolatban, aki nem is tisztel. Ha becsúszik a gyerek akkor még lécel

2023. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

A barátod nem elég hogy buta, még seggfej is ezzel a viselkedéssel.

2023. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Hisztis hülyegyerek...
2023. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Nézd

Én a helyedben kiraknám a palit

1 nem is tömném magam hormon gyógyszerrel hogy neki kényelmesebb legyen


2 az ilyen hisztis pasi ahogy be kapod a legyet le is lép

2023. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a kapcsolat mindennek tűnik, csak komolynak nem. Még szó sem volt ezek szerint a gyerek témáról, de ő már vagy teherbe akar ejteni vagy fogyatékos.
2023. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
5%
Miert nem használsz kupot és problemák kilőve !
2023. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Hm, mondjuk ez a több orál jó ötlet, kénytelen leszek megszeretni csinálni. :D

Egyébként, tudom, ha terhes lennék, sem hagyna el, csak nem tudom elképzelni, mi lenne. Pénzre lenne szükség, szóval maradna kint külföldön gondolom, én meg terhesen várnék. Együtt sem élünk, házunk sincs, házasok sem vagyunk, én nem így szeretném. Csak ő úgy áll hozzá az egészhez, hogy ha “beesik” a baba, akkor majd lesz valami. Ez nem így működik.

Fogamzásgátlót pedig szedni nem szeretnék.

Beszélnem kell vele erről, az biztos.

2023. szept. 9. 10:22
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Egy hónapot nincsenek együtt, ki tudja mennyit dug félre, kikkel, mit hoz haza. Biztos nem csinálnám gumi nélkül.


Nem tisztel aki így áll hozzá és így hogy nincs egyéb védekezés még full buta felelőtlen. Ez nem menőség hanem kreténség

2023. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%

Van más lehetőség is. Pl. a Billingsz módszer 4-szer hatékonyabb az óvszernél ha jól alkalmazod, a méhszájsapka is csak kétszer rosszabb.


[link]

2023. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!