Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tényleg mindenki r*binek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg mindenki r*binek fog majd tartani a csoportban?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborban kicsit jobban elengedtem magam, és az 5 nap alatt 3 sráccal is kavartam.


Azóta visszajutott hozzám, hogy a csoportunkban tudnak róla páran, és elég lenézően beszéltek rólam miatta... :(


Ez tényleg ennyire extrémnek számít? Vajon mindenki ez alapján fog engem elkönyvelni 3 évig? Pedig amúgy nem ilyen a stílusom, rendes, értelmes lány vagyok. :(



2023. szept. 3. 07:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 Noren1989 ***** válasza:
16%
#40, csak az alkohol, meg a felszabadultság-érzet!
2023. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Élveztem, hogy vonzónak találnak a srácok, volt bennem egy kis alkohol is, meg az egész tábornak volt egy olyan hangulata, hogy úgy éreztem, bármit szabad, nem kell a következményekkel törődni...
2023. szept. 3. 11:27
 43/52 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező hány kg vagy ?
2023. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
79%
#42 hát, sajnos pedig következménye mindennek van. A lényeg hogy mindig úgy kell cselekedni hogy utána vállalni is tudd. Számolni kell mindennel sajnos, azzal is hogy sokan megtudják, főleg ahol sokan is voltak, azzal is hogy el fognak ítélni miatta, gondolni kell mindenre, ez van. Megtetted, mostmár vállald is érte a felelősséget, helyetted senki nem fogja. Aki meg azt mondta hogy pozitív visszaigazolásra vágysz, annak is igaza volt. Egészséges önbizalmat lehet ettől értelmesebb módon is felépíteni.
2023. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
88%
Tojd le. Max ne csinálj ilyet a közeljövőben, senki le se fogja szarni a félév felénél se.
2023. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
14%
Én kíváncsi lennék rád..
2023. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, hogy kezdetben ebből ítélnek meg, mert nem ismernek. Ha nem ilyen vagy, akkor ne ezt az életmódot folytasd, és akkor már nem erről fognak megítélni. Igaza van az egyik válaszadónak, ha egyébként a tanulásban is tudsz bizonyítani, akkor inkább az lesz a hozzáállás, hogy felelősségteljes is vagy, de jól is tudod érezni magad.

Volt ilyen ismerősöm, a gólyatáborban jobban elengedte magát ő is, de utána nem maradt az, akit bárki megkaphat. Lehet, hogy aki nem ismerte személyesen az még 3 év után is azt emlegette, hogy milyen volt a gólyatáborban, de őszintén, az kit érdekel?

2023. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
85%
$z@rd le az egészet! Egészségedre ha jól érezted magad!
2023. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
55%

Jól tetted, egy nő szerezzen minèl több tapasztalatot, mielőtt megházasodik.

Különben 30-40 felett kezd el kurvulni fèrj mellett, az sokkal rosszabb, szerintem.

2023. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindenki ribinek fog tartani... de mindenki meg akar dugni!!!

No problem!

2023. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!