Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tényleg mindenki r*binek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg mindenki r*binek fog majd tartani a csoportban?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborban kicsit jobban elengedtem magam, és az 5 nap alatt 3 sráccal is kavartam.


Azóta visszajutott hozzám, hogy a csoportunkban tudnak róla páran, és elég lenézően beszéltek rólam miatta... :(


Ez tényleg ennyire extrémnek számít? Vajon mindenki ez alapján fog engem elkönyvelni 3 évig? Pedig amúgy nem ilyen a stílusom, rendes, értelmes lány vagyok. :(



2023. szept. 3. 07:06
1 2 3 4 5 6
 31/52 sárganyuszifej válasza:
21%
Igen ez nagyon durva volt.
2023. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 érdeklődő35 ***** válasza:
13%

Az, hogy ki mit gondol egy dolog. Ha valaki rákérdez,és zavar a dolog nyugodtan letagadhatod. Volt ott más is? Készült róla felvétel? Nem.

Pletyka csak. Te is hallottad már. Rosszakarói mindig, mindenkinek vannak

2023. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
23%

Anyáink/nagyanyáink ugyanazt csinálták anno a KISZ táborokban!

Ne zavartasd magad a sok erkölcs-csősztől.

Az egyetemen mindent meg kell tanulni, így jól szexelni is - és meg is lehet.

Vannak olyanok, akik még a gólyán nem jönnek lendületbe, de aztán profi szintre emelik a szexualitásukat.

A kisfiúkból az egyetem alatt lesznek férfiak, a kislányokból igazi nők.

És ez bizony együtt jár a mai világban a szex-tettekkel...

A téged mószeroló kis-srácokról meg "hálából" elhíresztelheted hogy egypercesek, büdös a szájuk, és löttyedt a farkincájuk...

Így azok biztos hogy veled dugtak utoljára, mert az ilyen hitvány szaralakokra senki sem kíváncsi!

30N

2023. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
36%

"igazságtalan, hogy lányként már ez is elég ahhoz, hogy megbélyegezzék az embert :( "


Egy férfit már ennél kevesebbért is megbélyegeznek. Amúgy meg nem igazságtalan, mert az összes pina a csajoknál van. Nagyobb hatalom nagyobb felelősséggel is jár. És te felelőtlenül használtad 😁

2023. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes dolog ez, leírom pszichológiai szempontból.

Alapból az hogy szeretsz szexelni egyáltalán nem egy negatív dolog, tehát innen nézve semmi gond nem lenne ezzel.

Csak hát feljön a kérdés hogy miért van szüksége az embernek arra, hogy 3 különböző emberrel is szexeljen 5 nap alatt.

Mert ha jó volt az elsővel, akkor miért nem szexel azzal később is? Erre sajnos nem túl pozitív a válasz, ugyanis leginkább arra utal, hogy ez valójában nem is a szexről szólt, hanem az illetőnek ez egy önbizalomhiányból eredő indíttatás, és az termel neki önbizalmat, ha minél több ember lefekszik vele(ez a köznapi értelemben "ribinek" nevezett személyek tipikus mentális betegsége. Egyébként a gólyatáborokban azért tipikus jelenség, hogy sok lány úgymond "elengedi magát", mert a középiskolai környezet sokszor sokkal visszafogottabb, nem annyira kezdeményeznek a fiúk, ezért a lányok sem érezhetik annyira vonzónak magukat, mint akkor amikor kikerülnek az egyetemi környezetbe, ahol kapják a sok kezdeményezési ingert, és hirtelen nagyon vonzónak érezhetik magukat, amit nehéz kezelni, ezért belemennek olyan dolgokba, amit később megbánnak).

Ha pedig azért vagy mással, mert nem volt jó a szex, akkor kérdés hogy minek erőltetni, ami megintcsak egy kicsit kényszeres viselkedésre utal, de igazából ez lehet egészséges mentalitású cselekvés is.

2023. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
30%
#30 A férfiakat meg akkor itélik el, ha szüzek, úgyhogy kvittek vagyunk.
2023. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
15%

Nyilvánvaló, hogy a kérdező szűz.


#34 voltam

2023. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
25%

Nyugi, nem mindenki. Pl. a hasonló ribizlik biztos nem.

A többiek meg jogosan.

2023. szept. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
89%
Lol megjöttek az irigy incelek lepontozni minden normális választ:D
2023. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
87%
Nem ilyen a stílusod? És akkor mi vitt rá hogy most ezt csináld? Nem értem.
2023. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!