Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tényleg mindenki r*binek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg mindenki r*binek fog majd tartani a csoportban?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborban kicsit jobban elengedtem magam, és az 5 nap alatt 3 sráccal is kavartam.


Azóta visszajutott hozzám, hogy a csoportunkban tudnak róla páran, és elég lenézően beszéltek rólam miatta... :(


Ez tényleg ennyire extrémnek számít? Vajon mindenki ez alapján fog engem elkönyvelni 3 évig? Pedig amúgy nem ilyen a stílusom, rendes, értelmes lány vagyok. :(



2023. szept. 3. 07:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
85%

Beszélhetsz velük

Az izgalmas, miért is kell naponta mással megosztani magad...

2023. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
94%
A "petting szerűség" szopást jelent?
2023. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
90%
Ezek alapján sajnos van rá esély, hogy meg fognak bélyegezni és nem akar majd tőled komoly kapcsolatot egy srác, ha éppen próbálkozik valaki..
2023. szept. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%

Minden csoda 3 napig tart.

Szerinted te vagy az egyedüli, aki kicsit szabadabbra engedte a formát?

2023. szept. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
91%

Jó hát ha tényleg élvezted és nem csak részeg voltál, akkor mindegy. Engedd el. Úgysem tudsz mit csinálni ezzel már, hadd gondoljanak amit akarnak. Úgyis elül egyszer

A helyedben meg messze elkerülném azokat a gyökér pasikat, akik másnap egyből mentek pletykálni rólad

Ha meg tényleg rendes, értelmes lány vagy, úgyis látni fogják a többiek is idővel. Fel a fejjel

Nekem pl egy igazi barátság se alakult ki az egyetemen, de még csak pasim se volt onnan, pedig elég szép nő vagyok. Viszont soha nem is érdekelt ki mit gondol rólam. Egyszer egy srác elterjesztette, hogy én ráírtam Tinderen vagy mi. Leszartam. Mikor valaki szóba hozta, persze elmondtam hogy nem igaz. De felőlem mindenki azt hisz amit akar

25N

2023. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
68%

És amikor azt mondom hogy a 18-20 évesek még gyerekek fejben akkor mindig lehurrognak hogy azok már felnőttek. Mégis mi változott volna onnantól kezdve hogy meg lett az érettségi? Az elején mindenki nagy bulira szamit aztán a végére nem lesz olyan vicces már ha eljut addig.


Semmit nem tudsz vele kezdeni. Híre ment és ennyi habár ez nem indokolja hogy minősíthetetlenül kellene beszélni a másikkal.

2023. szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

Látom, sokan csak trollkodni akartak, privát üzenetben meg már többen is pénzt ajánlottak volna szexért, de köszönöm mindenkinek, aki normálisan válaszolt...


Reálisan belegondolva biztosan elfelejtik majd idővel a többiek, de olyan igazságtalan, hogy lányként már ez is elég ahhoz, hogy megbélyegezzék az embert :(

2023. szept. 3. 08:13
 18/52 anonim ***** válasza:
85%

Leszopsz egy srácot, két másiknak szétteszed a lábad, aztán panaszkodsz, hogy könnyűnek tartanak?


Remélem, legalább annyi eszetek volt, hogy védekezzetek.

2023. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
60%

#17


Sajnos ilyen a társadalom. Szerintem ez nem jó így, de hát változtatni nem tudsz rajta. Igaztából én arra utaltam, hogy aki szexet akar csak az majd automatikusan nálad fog kilincselni, ha elpletykálták, hogy te benne vagy a kalandokban. Amikor pedig majd valaki ismerkedik veled az elkövetkezendő időben, az majd lehet nem azért lesz, mert szimpatikus vagy neki, hanem mert meg akar fektetni.

2023. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
64%
Igen, tényleg igazságtalan. De te a legtöbb, amit tudsz tenni az igazságtalanság ellen, hogy nem hagyod, hogy ezek a vélemények gúzsba kössenek. Fel a fejjel! Te nem tettél semmi rosszat, sőt, örülj, hogy volt pár kellemes éjszakád! <3
2023. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!