Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon tényleg mindenki r*binek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg mindenki r*binek fog majd tartani a csoportban?

Figyelt kérdés

Egyetemi gólyatáborban kicsit jobban elengedtem magam, és az 5 nap alatt 3 sráccal is kavartam.


Azóta visszajutott hozzám, hogy a csoportunkban tudnak róla páran, és elég lenézően beszéltek rólam miatta... :(


Ez tényleg ennyire extrémnek számít? Vajon mindenki ez alapján fog engem elkönyvelni 3 évig? Pedig amúgy nem ilyen a stílusom, rendes, értelmes lány vagyok. :(



2023. szept. 3. 07:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
37%

Mi ez a sok álszent válasz? Én jó 10 éve voltam egyetemista, akkor igencsak visszafogott, gyenge teljesítményre vallott, ha egy első, másodéves csaj egy gólyatábor szintű rendezvényen 5 nap alatt csak 3 pasival kavart. Az irigység beszél belőlük csak. És amúgy is egyetemen már semmit sem befolyásol, ki mit beszél rólad, éld az életed.

Legalább megdugtak jól?

2023. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
28%
#21 Az, hogy más is ribizli, nem jelenti azt, hogy a kérdező ne lenne az.
2023. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
26%
Figyelj, a mai nagy LMBTQ világban csak úgy leribizni valakit, szerintem nagyon ocsmány dolog.
2023. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
30%
No para! Én egyszerre hárommal dugtam a gólyatáborban. Pár hétig hitték csak, hogy bármikor bárki megdughat, de a csattanós pofonoknak ugyanilyen gyorsan megy a híre! Ha jól tanulsz (én mindig jó voltam), akkor menő leszel aki okos is és tud szórakozni is!
2023. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
65%
Ki nem szarja le, hogy mit gondolnak mások, pláne akiket nem is ismersz?
2023. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
68%

Ja közben eszembe jutott, hogy az ilyen pasikról, akik kibeszèlnek, elpletykálnám, hogy milyen kicsi a farkuk, szarok az ágyban vagy fel sem állt nekik:DDD Ha ők pletykálhatnak, te is:)) De kitalálhatsz meredekebb történetet is ha akarsz:P

#15

2023. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy atlag gólyatábor.

Fiatal vagy, elengedted magad es kész ;)


Nálunk ennél durvább dolgok is voltak annó, egyik csoporttásam 4 nap alatt vagy 10 pasival összefeküdt.

Nincs ebből semmi

2023. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
25%

Már miért lenne ribi? Csak jól érezte magát. Ribi akkor lenne, ha hitegette volna a többi pasit. De nem, neki csak volt 3 egyéjszakása, amit mindenki élvezetr, mindenki beleegyezett. Miért ne? Mert lány? Hagyjuk már. Lányok is vágynak a szexre. Bezzeg ha csávó lenne, akkor ez mind szuper teljesítménynek számítana.


Igen, könnyen kapható volt, ami lehet azzal jár majd, hogy felkeresik illetve lehet, hogy kiszűr néhány párkapcsolati jelöltet.

2023. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
32%

"Bezzeg ha csávó lenne, akkor ez mind szuper teljesítménynek számítana."

Mivel egy lánynak elég széttennie a lábát, míg egy férfinek - hacsak nem néz ki szívdöglesztően - vért kell izzadnia, hogy szexhez jusson.

2023. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
39%
És? Azért mert a lányoknak könnyebb, azért ha ők csinálják, akkor rosszak? Miért kell démonizálni a szexet, ami minden szempontból előnyös (jó hatással van a szervezetre, mindenki élvezi, átmozgat stb stb)
2023. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!