Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu sokaknak a 2F1N...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu sokaknak a 2F1N felállás?

Figyelt kérdés

Nekem nő létemre mozgatja a fantáziámat, de sokan azt mondják hogy az abszolút tabu. A 2N1F inkább jöhetne.


Miért? Egyértelműen meleg helyzet a 2 pasi miatt? Vagy tuti lesz anál behatolás is? Anélkül nem is lehetne ebben gondolkodni?


2023. aug. 9. 00:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%

Azért de, ez elég bûzis. Egy ciszheteró pasi nem akar egy másik meztelen, üzekedő pasit nézni, hozzáérni, a testnedveivel érintkezni, a hangjait hallani, az izzadt testének illatát szagolni.


Lehet azt mondani, hogy de hát nem kell érintkezni, vagy legalábbis minimalizálni lehet a kontaktot, de az meg milyen szex már, ahol kínosan ügyelsz, hogy a lehető legkevesebbet kerülj kapcsolatba egy résztvevővel?

2023. aug. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindenki akarja közvetlenül egy másik pasi farka után beledugni a sajátját ugyan abban a pinában. Ezt is meg lehet érteni…
2023. aug. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%

Én férfiként nem osztozom a csajomon, de szálltam már be párhoz.

Izgalmas, jó játék, hetero vagyok, csak a nő érdekel hármasban is.

Exekkel némelyikkel volt anál is, de pároknál hármasban nem, ez is megbeszélés kérdése.

2023. aug. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%
Biztos olyan sokaknak tabu? Amúgy van néhány überheteró pasi, aki muszáj bizonyítsa, hogy ő nem bír más féfiakat látni, mert attól búza lesz, talán ezért.
2023. aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
6%
Illetve női oldalról hallottam már olyan érvelést, hogy ijesztőnek, kiszolgáltatottnak tűnik nekik a gondolat, hogy egyedül vannak két fickóval szemben.
2023. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

Mert elég nekem egyszerre 1 pasi

Nem kell h 2 gyalázza szét a testem

2023. aug. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
Én konzervatív vagyok. Szerintem a szex csak az érintett 5 emberre tartozik :)
2023. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

Ha csinálnánk ilyet akkor én csajként két pasival szeretném. A párom biztos két lánnyal. Úgy vállalnám be utóbbit ha ő meg az előbbit. Így lenne fair szerintem.

Ha a csajnak nincs bi hajlama akkor ugyanannyira l.szbis a 2N felállás mint amennyire b.zis a férfiak szerint a 2F.

2023. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

Mert attól rettegnek hogyha meglátják egy másik pasi farkát, bemelegednek. :D


Engem nem zavar, sőt, izgalmas. egymás után beleélvezni ugyanabba a lányba meg pláne izgalmas!! :)

Aztán jé, mégis hetero maradtam, ki érti ezt? :D :D :D

2023. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%
Mert tömény sátánizmus.
2023. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!