Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltetek már tartósabban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már tartósabban olyan nyitott kapcsolatban ami bármilyen formában eltér a klasszikus 1 férfi - 1 nő felállástól?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk valamelyik vagy mindkét fél összejárt mással is szexelni, esetleg randizni is? Kort is irjatok :)

2023. jún. 7. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
igen-f 44
2023. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem, de szeretnék.49/f.
2023. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Én csak olyanban éltem, hogy lebuktam a szeretőmmel, aztán az akkori csajom azt mondta, hogy részéről így is OK, mehet így tovább. Egy darabig jó volt két legális nővel lenni egyszerre. Azért hármas nem volt, annyira nem lettek jóban. :D
2023. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Privátra itt válaszolva: eleinte a szeretőmnek is volt egy már teljesen kihűlt kapcsolata, de néha kénytelen volt még vele lefeküdni. Aztán ez fickó ki lett rúgva és én úgy éltem mint rendesen, csak egyik nap ezzel, másik nap azzal a csajjal mentem ide-oda. Később ez a hármas kb 1.5 év után felbomlott, mert a szeretőmet már eléggé idegesítette a "rendes" csajom, így választanom kellett. A szeretőmet választottam, 13 éve a feleségem.
2023. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Mi áprilisban egyeztünk meg a nyitott kapcsolatban, a feleségem kérésére. Ő akkor már egy hónapja csetelt valakivel, akivel le akart feküdni. Erre én is elkezdtem szexpartner után keresgélni, és elég hamar találtam is valakit (egy férjes asszonyt), aki nyitott volt rám. Aztán én végül nem léptem mert az őszinte beszélgetés eredményeként javult a kapcsolatunk, és egyszerűen nem akarok más nőt az eletembe. Elég volt az érzés, hogy ha akarnám, megtehetném. A feleségem jelenleg azt állítja, hogy még ő sem szexelt a kiszemeltjével, de beszélgetnek.
2023. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5. Ennek nagyon örülök, nálatok legalább nem hült ki teljesen a dolog.



Sokan házasság után szarnak a kapcsolatba.. :(

2023. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mondjuk a beszélgetést követően próbáltam sok dolgot megváltoztatni, és olyan lenni, mint az elején.

Elkezdtem jobban figyelni rá, és nem mérgeztem a kapcsolatot azzal, hogy az orra alá dörgöljem, hogy más pasi jár a fejében. Szerintem emiatt javult a lelki, és testi kapcsolatunk.

2023. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7. Kitartást, gratulálok azért ehhez is! Ez is nagyon nagy szó. :)
2023. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gyurlaci ***** válasza:

"A feleségem jelenleg azt állítja, hogy még ő sem szexelt a kiszemeltjével"

Ja.

Én meg azt állítom hogy tegnap megvolt Emily Ratajkowski de csak análisan.

2023. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hu a kis Emily, de jó is lenne....
2023. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!