Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexnèl, ahol 1 férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexnèl, ahol 1 férfi és 2 nő a felállás ott a 3.női fél is ugyanúgy ki van elégítve?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy pár bevesz egy nőt akkor nincs abból féltékenység, hogy a férfi őt is ugyanúgy kielégíti a farkával? Ugyanis ez mégiscsak kettőjük élvezetéről szól a leginkább.

2023. aug. 7. 08:55
A kérdező szavazást indított:
Figyelni kell arra, hogy az új nő is kielégüljön a faroktól
Nem szoktak ezzel törődni
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Így kellene lennie, különben a beszálló nő nem lesz visszajáró vendég.
2023. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen ki

29N/Bi

2023. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mikor, hogy. Van hogy a csajok elintézik, máskor igényli a répát is. Változó. Lényeg a kielégülés. Az nem maradhat el, ha máskor is igény lenne rá.
2023. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én szálltam már be hármasba. Volt olyan, hogy ők ketten előbb elmentek és akkor engem még kényeztettek, hogy én is meglegyek. Csodálatos élmény volt
2023. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
ha már bevállaltad a 2 csajt, kutya kötelességed mindkettőt maximálisan kielégítened!
2023. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
86%
Na, ezért nem szerettem az ilyen elhajlásokat. Megoszlik a figyelem, és ez zavar engem. Egy sima pásztoróra az imádott kedvessel ezerszer többet ér.
2023. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor jó, ha mindenki elégedett a végén, szóval mindenképp ki kell elégíteni a beszállót is. Főleg, hogy emberekről beszélünk, nem tárgyakról, amiket be lehet tenni a fiókba, miután nekünk már jó volt. (41F)
2023. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!