Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tabu sokaknak a 2F1N...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabu sokaknak a 2F1N felállás?

Figyelt kérdés

Nekem nő létemre mozgatja a fantáziámat, de sokan azt mondják hogy az abszolút tabu. A 2N1F inkább jöhetne.


Miért? Egyértelműen meleg helyzet a 2 pasi miatt? Vagy tuti lesz anál behatolás is? Anélkül nem is lehetne ebben gondolkodni?


2023. aug. 9. 00:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Miert ne lehetne ha minden csak megbeszélés kérdése.
2023. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert nagyon kevés férfi biztos annyira önmagában, hogy ne érezze legbelül vetélytársnak a másik szereplőt.
2023. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Lett volna rá lehetőségem, de nem éltem vele. Engem mérhetetlenül taszít, hogy intim közelségbe kerüljek egy másik férfival.
2023. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Sokak számára zavaró, és kellemetlen lehet egy ilyen felállás. Van akit taszít is.

Szerintem nem tabu a téma. Legalább is én nyíltan tudnék beszélni róla.

Attól, hogy két pasi van a történetben még nem lesz meleg a téma. Lehetnek akár ugyan azon nővel úgy is hogy egymással nem kerülnek intim kapcsolatba. Anál tuti nem lesz ha csak az egyik is nem akarja, vagy nem hagyja. Szerintem megtörténhet nélküle is. Vagy vele is. Minden csak megbeszélés, és nyitottság kérdése.

2023. aug. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Engem kifejezetten izgat ha látom hogy más is használja a lányt előttem.
2023. aug. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
18%
Mert ott mar homokolas is van!
2023. aug. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem tabu abszolút. Sot. Nagyon sok par keres harmadiknak faszit. Pl mi is.
2023. aug. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

Hetero férfiként tapasztalatból írom, egyáltalán nem búzás. Ugyanis ilyenkor nem egymással foglalkozunk, hanem a hölggyel.

Szívesen átélném mégegyszer.

2023. aug. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

Hát, az én tapasztalatom az, hogy harmadiknak férfit nem igazán keresnek. Inkább csak második nőt.

Régebben szerettem volna hármasozni, amikor még volt párom, azóta nem kerestem. Úgy látszik napjainkban megfordult, ha most férfit keresnek.

2023. aug. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a férfi hetero, a nő bi, és már mindenféle mókában volt részünk.Egyáltalán semmi b.zis nincs benne.Egy rohadt jó elmény úgy a+ pasi, vagy +nő. De ami legtöbbször van az a +pár.:) Mi élvezzük és szeretjük.
2023. aug. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!