Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtanítható egy nő arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtanítható egy nő arra, hogy hogyan nyúljon a péniszhez? Olvastam itt sok kérdésnél, hogy párkapcsolatban kiveri -e vagy a nőre bízza? Sokan írják itt, hogy egy gyengéd női kéz jobb,...Tanítható a nő egyáltalán ha ő nem is érzi, hogy mit is csinál?

Figyelt kérdés
Sajnos már elmondtam neki sokszor, hogy nem kapanyél, és érző ember van a másik végén, csak finoman, és gyengéden. De attól, hogy nem szorítja teljes erővel, lehetne a tempón a vége felé gyorsítani. De ő azt hiszi, mindent tud. Nem akarja elhinni, hogy nekem az egyáltalán nem jó, ahogy ő csinálja. Hogyan tud egy női kéz jobb lenni, mint a sajátod, hiszen ő nem is érzi, hogy olyankor mit művel? Orális szex az ő részéről kizárva. Behatolás egyelőre lehetetlen. Semmi remény nincs, hogy tudnak -e valamit kezdeni az orvosok az impotenciámmal, de addig is kellene hogy legyen valami! Rajta vagyok a várólistán, de már nem nagyon hiszek az orvostudományban.

#együttlét #petting #szex behatolás nélkül
2023. júl. 24. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked kéne folyamatosan kommunikálni felé, hogy hogy csinálja: gyorsabban, lassabban, jobban szorítva, kevésbé stb.
2023. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Tanítható, de nem hiszem, hogy van tanulási késztetésük. 10-ből kb 1 nagyon ügyes de ő is csak mert utána nézett/olvasott.
2023. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ebben olyan béna nővel még nem találkoztam. A szopás az más tészta.
2023. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az is igaz, nekem sem ártana egy tanfolyam csikló izgatásból. Annak is mi a jobb? Ha nyomogatják vagy cirógatják, függőlegesen, vagy vízszintesen, vagy körkörösen simogatják?
2023. júl. 24. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát eleve elég fura "kapcsolat", ahol kézi izgatás van...

Itt az a probléma, hogy a nő nem hajlandó megtanulni, hogy neked mi a jó. Amikor a párommal összejöttem, kísérletezgettem, hogy mit hogy élvez és kialakítottam azt a személyre szabott technikát a visszajelzései alapján, ami neki a legjobb. Így sok év után már pontosan tudom, hogy mikor közeledik az élvezéshez és mikor kell gyorsítanom. Saját bevallása szerint százszor jobb, mikor én csinálom neki, mint amikor magának veri (igen, szokott önkielégíteni is, amikor nem vagyunk együtt). Bár én egyszerre szopom és kézzel is ingerlem, ő így tud csak elélvezni orális szex során is, neki az orális izgatás önmagában kevés. És én két kézzel plusz szájjal tudom úgy izgatni, ahogy ő magának soha, de kellett részemről a nyitottság, hogy megtanuljam, mit élvez. Ha ez a nődben nincs meg, akkor megette a fene...

2023. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én tapasztaltam, voltak akik úgy rángatták, hogy azt hittem, letépik a fitymámat.

Voltak, akik gyengédebbek voltak.

Ritka, amikor eltalálták az ütemet és, hogy meddig csinálják, mikor hagyják abba...

2023. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bevallom, nekem se igazán megy, és hamar el is fárad a kezem, viszont szeretek szopni, így ha fáradt vagyok a szexhez, gyakran csak orál van, ő maga fejezi be, és a nyelvemre lő. Elég jól céloz, ám tudni kell, hogy 1-2 nap kihagyás után, nagyot, sokat tud lőni, és ha a hajamra is megy, azt utálom. Macerás, főleg ha épp előtte voltam fodrásznál, vagy rá nem sokra van még egy találkám. Olyankor kézzel takarom is a hajam, ahogy tudom :)
2023. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Egyik exem is inkább sz.pott, mintsem hogy kézzel csinálja. Pedig időnként lett volna rá igényem, jobban mint az orálra.
2023. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Annak is mi a jobb? " Pfff. Ja persze, te sem tudsz semmit a csiklóról, esetleg hogy hogy jó a másiknak az ujjazás, de marhára oda vagy miatta, hogy a lány, miért nem jó....

Szerintem ez emberfüggő is. Én rengeteg olyan férfival találkoztam, aki nem tudott jól nyalni, ujjazni, de nem is volt igazán érdeklődése, hogy foglalkozzon vele, nem is volt benne a vágya... akkor kinek kell ez... Szóval ha a barátnődet igazából nem érdekli, nem is szereti csinálni, csodákat ne várj. De amúgy lehet róla kommunikálni, lehet mutatni, hogy neked mi a jó, de a másik is kell hozzá, hogy ő is befogadó legyen az információkkal kapcsolatban.

2023. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon fontos hogy beszéljetek egymással és figyeljétek a másik reakcióit
2023. júl. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!