Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális probléma a párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális probléma a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés

A párom nagyon kanos, 4-5 óra szex után is még akar (ami nekem már fáj) és nem lehet leállítani. 0-24 szexelni akar, máson nem jár az esze, csak a szexen. Ha tehetné 10+ órán át szexelne velem, és már nem bírom. Ez betegség? Erre van valami megoldás?

(N)



2023. júl. 23. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szexfüggő. Vele kell megbeszélned. Nekem is volt ilyen pasim, az előző csajait folyamatosan csalta, mert nem kapta meg az állandó szexet.
2023. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
73%
Yup, szexmániás, ez betegség, ezen szexológus talán tud segíteni. Vagy ilyen magas a libidója amihez te kevés vagy, úgyhogy a legjobb szakítani.
2023. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy szànalmas össztönlény pàros lábbal rúgnàm ki...
2023. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Dolgozni nem szokott? 😄 milyen jó egyeseknek...
2023. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is pont az jutott eszembe, hogy... ööö... Dolgozni nem szokott??
2023. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg sok: szerintem "mogyorózd meg" kicsit, és egy időre legalább befejezi:).
2023. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Gyanítom sokat edz emellett szed egy rakat vitamint, fehérjét, taplalekkiegeszitot, pl koffeintablettat, fel van pörögve mint a duracell nyúl. Használ téged mint egy guminot. Függő lett, kényszeres aktushalmozo. Javasolnék neki betonkerites építést vahy hasonló komolyabb fizikai munkát hogy levezesse a felesleges energiát és ne más életét tegye tönkre. Szexen kívül más is létezik.
2023. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dolgozni nem szokott, mert azt mondja: "dolgozzon, aki szegény". 7-es tökéletesen eltalálta az életmódját, edz, és tele van erővel, egésznap pörög mint az állat, 10+ kávét szokott meginni, stb... A fizikai munka nem lenne megoldás, mert akkor is ezt csinálná.
2023. júl. 24. 01:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Szakitsal vele mert ez egy lusta idiota. Jobb pasit erdemelsz.

Ne sírjak h vége lesz, nézd a jó oldalát legalább rendesen meg voltál dugva :P

2023. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jéézusom mi van az emberekkel😱? Ez a srác csak tele van energiával, és kicsattan az egészségtől, ezzel mi a baj??? Nem is értem, lehet hogy tényleg nem hozzád való, hanem egy csajhoz aki ezt képes ertékelni. Azért mert valakinek magas a libidója és rengeteget képes szexelni, az az egyik legszebb és legegészségesebb dolog, és nem azért van mert ösztön lény. Egy csomó nő ölni tudna egy ilyen srácért. Ez nem betegség, hanem egészség. Drukkolok a srácnak hogy találjon egy rendes lányt🤞.
2023. júl. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!