Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit engednétek a párotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit engednétek a párotoknak? Az anális szex számomra nem opció, de a barátom egyszerűen nem érti meg?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy amikor kutyapózban csináljuk elkezdi masszírozni a lyukat és hiába kérem hogy oda nem rakjuk, csak azért is visszapróbálja tenni. Amit nem értek, azt gondoltam, hogy oda nem is tudja betenni ha nem tágítom előtte, de tegnap este erősebben csinálta mint kellett volna és már szinte lefogta a derekamat és úgy húzott magára konkrétan.


Hogy értessem meg vele, hogy a nem az nem? Persze utána még elvárja tőlem hogy kapjam be neki amikor kiveszi a fenekemből ami undorító, én ha punciból veszi ki maximum akkor vagyok hajlandó, de seggből szájba megmondtam neki hogy nem!! Olyan mintha egy infantilis gyerekkel akarnék szót érteni, amikor meg azt mondtam neki hogy nem fekszem le vele 1 hétig akkor meg azzal jött hogy akkor seggbedug mást.

Váltogatni is szereti azt már észrevettem mert egyszer punciba aztán át akarja rakni majd vissza, szerinte meg kell edzeni mindkét lyukat. Nekem ebből elegem van, de szakítani nem szeretnék ilyen dolog miatt, mert érdekes módon minden másban stimmelünk, csak ez ne lenne.


Megengednétek? Mert arra már gondoltam hogyha engedem neki hetente párszor, akkor ráun, de kétségeim vannak nem állna le vele. Valami ötlet?



2023. júl. 23. 19:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Remélem, hogy trollkodás.

Ha nem, akkor mégis miért vagy olyannal, aki ennyire tisztel? Ha eddig nem értette meg, ezután sem fogja. Nem kell erőltetni.

2023. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Attól meg félek hogy mással csinálja mert jó vele egészen addig a pillanatig amíg nem próbálja meg odarakni.


Nem erőltetek amúgy semmit vele ellentétben persze a dolgaimba nem szól bele meg semmi ilyen, de nektek miért jó az anál? más is csinálj a párjával? vagy csak én nem szeretem?

2023. júl. 23. 19:39
 3/45 anonim ***** válasza:
87%

Undorító viselkedés! Te pedig hagyod! Nem veszed észre, hogy ez párkapcsolati erőszak? Állj már ki magadért, és szakíts! Istenem hogy sok nőt senki nem tanít önbecsülésre.....

Milyen ötlet??? Egy egoista barom. Mit akarsz még ezen alkudozni?

2023. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%
"de szakítani nem szeretnék ilyen dolog miatt" - Hát pedig pont ez miatt kéne szakítani, mert ez nem normális!
2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
+ nem mindegy hogy másnak jó e???? Teljesen irreleváns! Te nem akarod, neki ez pedig nem elég fontos szempont!
2023. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
91%
"amikor meg azt mondtam neki hogy nem fekszem le vele 1 hétig akkor meg azzal jött hogy akkor seggbedug mást" - Ez pedig egyértelműen szakító ok. De ha a szextárgya akarsz lenni egy ilyen bunkónak, akkor folytasd. :D
2023. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Nagyon erősen kötődöm hozzá és ez nekem nem megy egyik napról a másikra azt szerintem nem bírnám ki. Ezért gondolkodtam rajta hogy hagyom neki kompromisszummal hogy nem állandóan hanem mondjuk havonta vagy hetente egyszer. Azért 3 év az 3 év nem pár hónapos kapcsolatról beszélünk de akkor még nem érdekelte ez a dolog a seggemet állandóan csapkodja de az nem zavar az már igen hogy eddig nem dugdosott oda semmit ami nem oda való.

Ha meg szakítanék akkor meg félek hogy magamra maradok mert mi van ha más férfi is igényli az anált?

2023. júl. 23. 19:44
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
#7! Hülyeség! Sok férfi nem igényli az anált!
2023. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy elöttem is írták! Én pasiként sosem igénylem egy lány fenekét!
2023. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Annyit, hogy menjen akárkihez rajtam kivül és annak oda dugja be ahova csak akarja, de engem hagyjon ezekkel! Menjen! Menjen! Menjen! Azonnal.
2023. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!